AKTUALNOŚCI

Obóz Łeba 2019 z Fregatą – czas na największą przygodę tego lata!

Jeśli Twoje dziecko jest aktywne, lubi sport, potrafi lub chce się nauczyć pływać, to obóz w Łebie jest właśnie dla niego! 

Nauka pływania na krytym basenie, mnóstwo różnych zajęć sportowych i rekreacyjnych, a do tego wycieczki w ciekawe miejsca – nasz letni obóz nad Bałtykiem jest zawsze pełen przygód, emocji i ruchu. 

Jak co roku w lipcu, wyruszamy z grupą dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat do jednego z najpiękniejszych morskich kurortów, czyli do Łeby. Zapewniamy bezpieczny, radosny i aktywny wypoczynek w duchu współpracy i integracji dzieci i młodzieży. Kształtujemy ich sprawność ruchową, jednocześnie przybliżając ideę sportu i zasady fair play.

Obóz dla aktywnych

Nasz program wypoczynku dla dzieci bazuje na różnych aktynościach i atrakcjach praktycznie od rana do wieczora. Naszą specjalnością jest oczywiście nauka pływania oparta na warsztatach pływackich na krytym basenie. W zależności od poziomu umiejętności (lub ich braku) dzieci podzielone zostaną na odpowiednio zróżnicowane grupy. Ale nasz obóz w Łebie to oczywiście nie tylko pływanie. Uczestnicy do wyboru będą mieli szereg innych zajęć – od pływania kajakami, przez gry zespołowe (piłka nożna, siatkówka, koszykówka oraz unihokej), ściankę wspinaczkową, crossfit aż po warsztaty plastyczno-artystyczne. Słowem będzie coś i dla ciała, i dla ducha.

Wycieczki i atrakcje

Obóz w Łebie to także wycieczki w ciekawe miejsca, których nad morzem nie brakuje. Zajrzymy z pewnością do Parku Rekreacyjno-Edukacyjnego Sea Park w Sarbsku z fokarium, Oceanarium Prehistorycznym 3D, Błękitek Live Show oraz Parkiem Makiet Zwierząt Morskich. Poszukamy wyjścia z największgo naturalnego labiryntu w Polsce (Labirynt Park Łeba z Magicznym Ogrodem Gier z grami zręcznościowymi, logicznymi i łamigłówkami).

Na obozie nad morzem nie może też zabraknąć czasu na plażowanie oraz tradycyjne obozowe „rytuały” takie jak chrzest obozowy, czy ognisko.

Zapewniamy:

 • opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej oraz instruktorskiej,
 • ubezpieczenie NW,
 • przejazd autokarem klasy turystycznej,
 • opiekę ratowniczą,
 • nadzór Kuratorium Oświaty,
 • wyżywienie: 3 posiłki dziennie + podwieczorek (tzw. szwedzki stół).

Warunki pobytu:

 • zakwaterowanie w domkach 4 – 6 osobowych z łazienkami,
 • zapewniona opieka medyczna w ośrodku.

Miejsce:

 • Ośrodek kolonijny “Janina”
  Łeba – Nowęcin
  Ul. Łebska 13
  Tel. 059 8662200

Dodatkowe informacje tel.: 061 87 59 527
e-mail: info@fregata.com.pl

ZAPISY JUŻ WKRÓTCE!