AKTUALNOŚCI

Obóz Łeba-Nowęcin 2019 – zaczynamy zapisy!

Jeśli Twoje dziecko jest aktywne, lubi sport, potrafi lub chce się nauczyć pływać, to obóz w Łebie jest właśnie dla niego! 

Nauka pływania na krytym basenie, mnóstwo różnych zajęć sportowych i rekreacyjnych, a do tego wycieczki w ciekawe miejsca – nasz letni obóz nad Bałtykiem jest zawsze pełen przygód, emocji i ruchu. Tym razem odbędzie się w dniach 6-15 lipca.

Jak co roku w lipcu, wyruszamy z grupą dzieci i młodzieży w wieku od 7 do 16 lat do jednego z najpiękniejszych morskich kurortów, czyli do Łeby. Zapewniamy bezpieczny, radosny i aktywny wypoczynek w duchu współpracy i integracji dzieci i młodzieży. Kształtujemy ich sprawność ruchową, jednocześnie przybliżając ideę sportu i zasady fair play.

Obóz dla aktywnych

Nasz program wypoczynku dla dzieci bazuje na różnych aktynościach i atrakcjach praktycznie od rana do wieczora. Naszą specjalnością jest oczywiście nauka pływania oparta na warsztatach pływackich na krytym basenie. W zależności od poziomu umiejętności (lub ich braku) dzieci podzielone zostaną na odpowiednio zróżnicowane grupy. Ale nasz obóz w Łebie to oczywiście nie tylko pływanie. Uczestnicy do wyboru będą mieli szereg innych zajęć – od pływania kajakami, przez gry zespołowe (piłka nożna, siatkówka, koszykówka oraz unihokej), ściankę wspinaczkową, crossfit aż po warsztaty plastyczno-artystyczne. Słowem będzie coś i dla ciała, i dla ducha.

Wycieczki i atrakcje

Obóz w Łebie to także wycieczki w ciekawe miejsca, których nad morzem nie brakuje. Obozowiczów czeka wyjazd do Rąbek, skąd statkiem wypłyną w rejs do Wyrzutni Rakiet (spacer po ruchomych wydmach i zwiedzanie wyrzutni) oraz wycieczka do Parku Bosmana. Jest to port pełen niezwykłych atrakcji, które łączą w sobie zabawę z odkrywaniem historii Łeby i Bałtyku.

Na obozie nad morzem nie może też zabraknąć czasu na plażowanie oraz tradycyjne obozowe „rytuały” takie jak chrzest obozowy, czy ognisko, wieczory filmowe i dyskoteki.

Zapewniamy:

 • opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej oraz instruktorskiej,
 • ubezpieczenie NW,
 • przejazd autokarem klasy turystycznej,
 • opiekę ratowniczą,
 • nadzór Kuratorium Oświaty,
 • wyżywienie: 3 posiłki dziennie + podwieczorek (tzw. szwedzki stół).

Warunki pobytu:

 • zakwaterowanie w domkach 4 – 6 osobowych z łazienkami,
 • zapewniona opieka medyczna w ośrodku.

Termin: 6-15 lipca 2019 r.

Miejsce:

 • Ośrodek kolonijny “Janina”
  Łeba – Nowęcin
  Ul. Łebska 13
  Tel. 059 8662200

Cena: 1690 zł

Dodatkowe informacje tel.: 061 87 59 527
e-mail: info@fregata.com.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA OBÓZ LETNI W ŁEBIE

  dla początkującychdla średniozaawansowanychdla zaawansowanych
  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
  Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl