AKTUALNOŚCI

Obóz letni Łeba 2019 – wakacje (nie) tylko dla aktywnych!

Masz dziecko, które nie potrafi usiedzieć na miejscu? Mamy dla niego idealne wakacje! Nauka pływania na krytym basenie, mnóstwo różnych zajęć sportowych i rekreacyjnych, a do tego wycieczki w ciekawe miejsca – letni obóz nad Bałtykiem z Fregatą Swimming jest zawsze pełen ruchu, emocji i przygód.

Obóz nad morzem dla dzieci w wieku od 7 do 16 lat organizujemy od lat. Nasz sprawdzony przepis na bezpieczny, radosny i aktywny wypoczynek to bogaty program, gwarantujący obozowiczom zajęcia od rana do wieczora.

Wypoczynek na sportowo

Co będą robić dzieci na naszym obozie? Zapewnimy im ruch, zarówno na lądzie, jak i w wodzie, bo, jak na szkołę pływania przystało, uczymy pływać. W zależności od poziomu umiejętności (lub ich braku) dzieci podzielone zostaną na odpowiednio zróżnicowane grupy. Lekcje pływania odbywać się będą oczywiście na krytym basenie.
Ale nasz obóz nad morzem to oczywiście nie tylko pływanie. Uczestnicy do wyboru będą mieli szereg innych zajęć o charakterze sportowym i rekreacyjnym – od pływania kajakami, przez gry zespołowe (piłka nożna, siatkówka, koszykówka oraz unihokej), ściankę wspinaczkową, aż po crossfit.

Wycieczki i atrakcje

Obóz w Łebie to także wycieczki w ciekawe miejsca, których nad morzem nie brakuje. Dzieci czeka wyjazd do Rąbek, skąd statkiem wypłyną w rejs do Wyrzutni Rakiet (spacer po ruchomych wydmach i zwiedzanie wyrzutni) oraz wycieczka do Parku Bosmana. Jest to port pełen niezwykłych atrakcji, które łączą w sobie zabawę z odkrywaniem historii Łeby i Bałtyku.

Na obozie nad morzem nie może też zabraknąć czasu na plażowanie oraz tradycyjne obozowe „rytuały” takie jak chrzest obozowy, czy ognisko, wieczory filmowe i dyskoteki.

Pełna opieka i doskonałe warunki

Na obozie w Łebie dzieci mieszkają w domkach 4-6 osobowych na terenie Ośrodka Wczasowo-Kolonijnego Janina, doskonale przygotowanego na przyjęcie dzieci i młodzieży. Na miejscu znajduje się kryty basen ze zjeżdżalnią, kaskadą wodą, ścianką wspinaczkową, oraz zaplecze do uprawiania różnych sportów – boiska, salka sportowa.

Atrakcje Ośrodka możesz zobaczyć TUTAJ.

Zapewniamy:

 • opiekę wykwalifikowanej kadry opiekuńczo-wychowawczej oraz instruktorskiej,
 • ubezpieczenie NW,
 • przejazd autokarem klasy turystycznej,
 • opiekę ratowniczą,
 • nadzór Kuratorium Oświaty,
 • wyżywienie: 3 posiłki dziennie + podwieczorek (tzw. szwedzki stół).

Warunki pobytu:

 • zakwaterowanie w domkach 4 – 6 osobowych z łazienkami,
 • zapewniona opieka medyczna w ośrodku.

Termin: 6-15 lipca 2019 r.

Miejsce:

 • Ośrodek kolonijny “Janina”
  Łeba – Nowęcin
  Ul. Łebska 13
  Tel. 059 8662200

Cena: 1690 zł

Dodatkowe informacje tel.: 061 87 59 527
e-mail: info@fregata.com.pl

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY NA OBÓZ LETNI W ŁEBIE

  dla początkującychdla średniozaawansowanychdla zaawansowanych
  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
  Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl