AKTUALNOŚCI

Pewność, radość i umiejętności – uczymy przedszkolaki pływać! [WIDEO]

Dzieci w wieku 3-4 lat mogą czuć się w wodzie pewnie a nawet samodzielnie przemieszczać, dzięki czemu możemy już mówić o umiejętności samoratownictwa. Zespół Fregaty Swimming skutecznie uczy takie maluchy nie tylko pływania, ale również szacunku i miłości do wody.

Na zajęciach Fregaty Swimming nasi instruktorzy skutecznie uczą pływać dzieci w wieku przedszkolnym. Umiejętność pływania w tak wczesnym wieku prowadzi do zwiększenia pewności siebie w wodzie, pozwala uczyć elementów samoratownictwa oraz szacunku i respektu wobec wody. Maluchy, które są dobrze oswojone z wodą i potrafią samodzielnie się przemieszczać, na dalszych etapach szkolenia mogą poznawać i uczyć się konkretnych stylów pływackich.

 

 

Specjalnie skonstruowany program nauczania w Szkole Pływania Fregata Swimming bazuje nie tylko na naszym wieloletnim doświadczeniu, ale i konsultacjach z metodykami i nauczycielami pływania z wielu krajów. Zabawowe formy zajęć pozwalają maluchom czerpać radość, a instruktorom skutecznie realizować założenia programowe.

Zapraszamy na zajęcia!