AKTUALNOŚCI

Pływanie niemowląt we Wrocławiu [ZDJĘCIA]

Oswajanie z wodą niemowląt to zajęcia, na których nie tylko uczymy się określonych umiejętności, czy też dobrze bawimy, ale przede wszystkim budujemy silne więzi rodzica z dzieckiem. We Wrocławiu lekcje pływania niemowląt prowadzimy na basenie przy Al. Kromera 16.

Zajęcia oswajania z wodą niemowląt to wyjątkowy czas dla rodzica, kiedy może się poświęcić wyłącznie swojemu dziecku. Pod czujnym okiem naszych instruktorów maluszki w objęciach swoich mam i tatusiów doświadczają pierwszych wrażeń w środowisku wodnym. W poczuciu bezpieczeństwa, w ciepłej wodzie i przyjaznej atmosferze, uczymy niemowlaki miłości do wody.

Co daje oswajanie z wodą dziecku? Ćwiczenia w wodzie sprzyjają zdrowemu rozwojowi zarówno fizycznemu, jak i psychicznemu. Hartują młody organizm, korzystnie wypływając na układ oddechowy, mięśniowy, czy kostny. W ramach zajęć przygotowujemy maluszki do nabywania pierwszych umiejętności pływackich, a rodzicom pokazujemy jak motywować dzieci do osiągania stawianych im celów i wykonywania różnych zadań. W ten sposób pozwalamy mamie i tacie świadomie kierować rozwojem swojego dziecka. Wszystko odbywa się oczywiście w przyjaznej atmosferze, w komfortowych warunkach basenu przystosowanego do zajęć dla najmniejszych pływaków.[/vc_column_text]