AKTUALNOŚCI

Podwodna sesja zdjęciowa dla niemowlaka!

Jeśli chcesz mieć fantastyczną pamiątkę wykonaną przez wybitnego fotografa, specjalizującego się w podwodnej fotografii, a przy okazji przekonać się jak przyjemnie można spędzić czas z niemowlakiem na basenie – zapisz się na wyjątkowy cykl zajęć zakończony podwodną sesją zdjęciową.

W lipcu organizujemy specjalny kurs obejmujący 4 zajęcia oswajania z wodą dla niemowląt w wieku od 3 do 36 miesięcy, który przygotuje maluchy do regularnych zajęć w nowym semestrze, który ruszy po wakacjach.

Na ostatnich zajęciach zorganizujemy specjalną podwodną sesję zdjęciową, podczas której Bartosz Stróżyński*, współpracujący z National Geographic fotograf, specjalizujący się w fotografii podwodnej wykona zdjęcia Waszych maluszków. Spośród zrobionych zdjęć wybierze dwa najlepsze ujęcia, a później jedno z nich, wskazane przez Was, przygotujemy w formie fotoobrazu o wymiarach 40 x 30 cm.

Kurs z sesją odbywać będzie na basenie przy ul. Lechickiej w środy 4, 11, 18 i 25 lipca 2018 r. o godz. 16:15.
Koszt kursu
wynosi 400 zł.

Bartosz Stróżyński to fotograf i filmowiec podwodny, autor książki pt. „AntArktyka. Podwodne zauroczenie” wydanej przez National Geographic w 2014 roku, nagradzany w wielu prestiżowych konkursach fotograficznych, między innymi w International Photography Awards, Por el Planeta Competition, GDT European Wildlife Photographer of the Year i Wielkim Konkursie Fotograficznym National Geographic. Uczestnik licznych wypraw fotograficznych, między innymi Elysium – Shackleton’s Antarctic Visual Epic. Zafascynowany Arktyką i Antarktyką. Specjalizuje się w fotografii zimowej, fotografii wodnych ssaków, fotografii podwodnej gadów oraz fotografii podwodnej rzek. Jego prace pojawiają się w wielu prestiżowych magazynach, między innymi w Magazyn National Geographic, Miesięcznik Fotograficzny Foto, Scuba Diver Through the Lens, Scuba Diving Magazine, X-Ray Mag, Sport Diver, Salamandra.

Zobacz przykładowe fotki Bartosza Stróżyńskiego wykonane dzieciom na naszych zajęciach!