AKTUALNOŚCI

Podwodna sesja zdjęciowa dla niemowlaka!

Jeśli chcesz mieć fantastyczną pamiątkę wykonaną przez wybitnego fotografa, specjalizującego się w podwodnej fotografii, a przy okazji przekonać się jak przyjemnie można spędzić czas z niemowlakiem na basenie – zapisz się na wyjątkowy cykl zajęć zakończony podwodną sesją zdjęciową.

W lipcu organizujemy specjalny kurs obejmujący 4 zajęcia oswajania z wodą dla niemowląt w wieku od 3 do 36 miesięcy, który przygotuje maluchy do regularnych zajęć w nowym semestrze, który ruszy po wakacjach.

Na ostatnich zajęciach zorganizujemy specjalną podwodną sesję zdjęciową, podczas której Bartosz Stróżyński*, współpracujący z National Geographic fotograf, specjalizujący się w fotografii podwodnej wykona zdjęcia Waszych maluszków. Spośród zrobionych zdjęć wybierze dwa najlepsze ujęcia, a później jedno z nich, wskazane przez Was, przygotujemy w formie fotoobrazu o wymiarach 40 x 30 cm.

Kurs z sesją odbywać będzie na basenie przy ul. Lechickiej w środy 4, 11, 18 i 25 lipca o godz. 16:15.
Koszt kursu
wynosi 400 zł.

Osoby zainteresowane kursem z sesją zdjęciową prosimy o uzupełnienie poniższego formularza zgłoszeniowego:


  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
  Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy.

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu.

  Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym:

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora.

  Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl

  Bartosz Stróżyński to fotograf i filmowiec podwodny, autor książki pt. „AntArktyka. Podwodne zauroczenie” wydanej przez National Geographic w 2014 roku, nagradzany w wielu prestiżowych konkursach fotograficznych, między innymi w International Photography Awards, Por el Planeta Competition, GDT European Wildlife Photographer of the Year i Wielkim Konkursie Fotograficznym National Geographic. Uczestnik licznych wypraw fotograficznych, między innymi Elysium – Shackleton’s Antarctic Visual Epic. Zafascynowany Arktyką i Antarktyką. Specjalizuje się w fotografii zimowej, fotografii wodnych ssaków, fotografii podwodnej gadów oraz fotografii podwodnej rzek. Jego prace pojawiają się w wielu prestiżowych magazynach, między innymi w Magazyn National Geographic, Miesięcznik Fotograficzny Foto, Scuba Diver Through the Lens, Scuba Diving Magazine, X-Ray Mag, Sport Diver, Salamandra.

  Zobacz przykładowe fotki Bartosza Stróżyńskiego wykonane dzieciom na naszych zajęciach!