AKTUALNOŚCI

Poradnik dla rodziców „Uczymy miłości do wody” – od 12 listopada w sprzedaży!

„Uczymy miłości do wody” to kompleksowy poradnik dla rodziców, którzy chcą zaprzyjaźnić dziecko z wodą i zadbać o jego zdrowy rozwój. To pozycja, po którą warto sięgnąć!

Skierowana do rodziców książka autorstwa naszych instruktorów Norberta Lewandowskiego i Szymona Siejkowskiego to pierwszy krok do wielkiej wodnej przygody dla małego pływaka a zarazem kopalnia wiedzy na temat aktywności w wodzie, która wspiera zdrowy rozwój dziecka już od pierwszych tygodni życia.

Poradnik „Uczymy miłości do wody” to efekt wielu lat pracy i doświadczeń instruktorów Fregaty Swimming. Czytelnicy znajdą w nim dziesiątki sprawdzonych praktycznych porad i wskazówek, dzięki którym ich dzieci pokochają wodę i pływanie, pomysły na zabawy w wodzie, które rozwiążą problemy w domowej kąpieli, czy kilkadziesiąt profesjonalnych ćwiczeń oswajania z wodą, które można wykonywać na basenie ze swoim dzieckiem, wspomagając jego rozwój. To także wartościowy podręcznik dla instruktorów pływania niemowląt i małych dzieci, którzy chcą doskonalić swój warsztat.

Sprzedaż poradnika rusza już 12 listopada 2020 r.!
Zamówienia będzie można składać TUTAJ.