AKTUALNOŚCI

Poznaj basen w Daszewicach, lekcja dla niemowląt i małych dzieci gratis! [BEZPŁATNE ZAJĘCIA]

Szykuje się świetna okazja, by zobaczyć Pływalnię „Fregata” w Daszewicach od środka i przekonać się jak wyglądają lekcje pływania dla niemowląt i małych dzieci. Zapraszamy na bezpłatne zajęcia w czwartek 6 lutego 2020 r.!

Pływalnia przy ul. Słonecznej 4 w Daszewicach to idealny obiekt do nauki pływania dzieci, jak i oswajania z wodą niemowląt. Niecka basenu ma wymiary 15 x 5 m (z brodzikiem), głębokość 130 cm, a temperatura wody wynosi 32 stopnie C. To obiekt stworzony do nauki pływania dzieci, i oswajania z wodą niemowląt już od 3. miesiąca życia.

Jeśli chcesz sprawdzić, jak w praktyce wyglądają nasze lekcje oraz jakie warunki oferuje nasza pływalnia – przyjdź na specjalne próbne zajęcia! Bezpłatne zajęcia przeznaczone są dla osób, które nie brały jeszcze udziału w lekcjach w Szkole Pływania Fregata Swimming.

Gratisowe zajęcia dla niemowląt organizujemy w czwartek 6 lutego na basenie Daszewice w dwóch grupach wiekowych:

gr. 3-12 mies. – godz. 11.00 (w wodzie rodzic+dziecko)
gr. 12-36 mies. – godz. 11.45 (w wodzie rodzic+dziecko)

Gratisowe zajęcia dla początkujących dzieci w wieku przedszkolnym organizujemy w czwartek 6 lutego na basenie Daszewice w gr. IB:

gr. IB (dzieci w wieku 5-6 lat, początkujące) – godz. 18.30 (w wodzie samo dziecko)

Aby zapisać się na bezpłatne zajęcia, wypełnij poniższy formularz! Liczba miejsc ograniczona!
Uwaga, udział w bezpłatnych zajęciach wiąże się z wyrażeniem zgody na wykorzystanie wizerunku do celów promocyjnych Szkoły Pływania Fregata Swimming.    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych oraz danych dziecka /uczestnika zajęć podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu, w tym w szczególności uniemożliwi realizację zajęć nauki lub doskonalenia pływania. 1. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych oraz danych dziecka/uczestnika zajęć, znajdują się tutaj, prosimy o zapoznanie się z ich treścią.Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych lub danych zgłoszonego przez Panią/Pana danych dziecka/uczestnika zajęć, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl 2. Uprzejmie informujemy, że Regulamin zajęć nauki i doskonalenia pływania w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu:

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl