AKTUALNOŚCI

Próbna lekcja dla niemowląt za pół ceny! [PROMOCJA ZIELONA GÓRA]

Tylko teraz możecie za pół ceny sprawdzić jak wyglądają lekcje w wodzie dla najmniejszych pływaków w wieku 3-6 mies. na basenie w Zielonej Górze! Zapraszamy na próbne zajęcia w super promocyjnej cenie!

Czy Twoje dziecko jest już gotowe na zajęcia w wodzie? Jeśli ukończyło już 3 miesiące i samodzielnie trzyma główkę i nie ma przeciwwskazań lekarza, to jak najbardziej może już uczestniczyć w takich lekcjach! Zadbasz o zdrowy rozwój swojego dziecka, a przy okazji czeka Was mnóstwo dobrej zabawy. W wodzie ćwiczy zawsze z dzieckiem 1 rodzic/opiekun.

W niedzielę 15.10 na basenie w Pensjonacie Gregor organizujemy specjalną jednorazową lekcję próbną za pół ceny (40 zł zamiast 80 zł). Nasza instruktorka zapozna Was z podstawami postępowania z najmłodszymi w wodzie, pokaże wybrane ćwiczenia i zabawy. Będzie to znakomita okazja, by sprawdzić jak Wasze dziecko będzie się zachowywać na basenie, a zarazem by poznać Szkołę Pływania Fregata Swimming oraz basen Gregor, na którym od 1 marca ruszymy z regularnymi zajęciami oswajania z wodą niemowląt.

Dla kogo? Na zajęcia zapraszamy maluszki w wieku od 3 do 6 miesięcy.

Termin: niedziela 15.10.2023, godz. 12:00

Miejsce: Pensjonat Gregor, ul. Chmielna 16a

Co zabrać? Strój basenowy, klapki, ręczniki, pieluszkę do pływania dla dziecka i dobry humor!

Cena: 40 zł

ZAPISY PRZEZ PONIŻSZY FORMULARZ!
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

     Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT


    1. Cennik zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj 2. Regulamin zajęć nauki i doskonalenia pływania w Szkole Pływania Fregata Swimming znajduje się tutaj 3. Zobacz informację RODO - pozyskiwanie i przetwarzanie danych osobowych tutaj

    4. Zgody marketingowe


    Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl