AKTUALNOŚCI

Promocyjne zajęcia aqua aerobiku we Wrocławiu! [ZAPISY]

baseny w poznaniu

Jeśli nigdy nie ćwiczyłaś jeszcze z nami aqua aerobiku we Wrocławiu, zapraszamy na basen Kromera w Hotelu Weiser! W środę 28 sierpnia za symboliczne 10 zł, będzie można przekonać się, dlaczego warto ćwiczyć z nami na stałe.

Dlaczego warto ćwiczyć aqua aerobik? W porównaniu z innymi formami aktywności ruch w wodzie minimalnie obciąża stawy i kręgosłup. A jednocześnie rzeźbi sylwetkę, bo woda stawia opór wszystkim partiom mięśni. Zajęcia aqua aerobiku mogą stanowić doskonałą formę treningu wzmacniającego lub wytrzymałościowego. To także potężna dawka pozytywnej energii, którą wyzwalają na zajęciach nasze instruktorki.

Zajęcia na komfortowym i kameralnym basenie w Hotelu Weiser prowadzone są przy udziale sprzętu wypornościowego i oporowego przy akompaniamencie odpowiednio dobranej muzyki.

W środę 28 sierpnia o godz. 20.00 dla wszystkich Pań, które jeszcze nie ćwiczyły z nami organizujemy specjalną lekcję pokazową na pożegnanie lata – w promocyjnej cenie 10 zł. Aby skorzystać, należy zapisać się poprzez poniższy formularz.    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl

    Sprawdź także nasze regularne zajęcia aqua aerobiku we wrześniu i październiku!