AKTUALNOŚCI

Oni już sprawdzili nasze zajęcia dla niemowląt. Sprawdź i ty! [ZAJĘCIA PRÓBNE-ZAPISY]

swim swim swim
Czy twoje dziecko jest gotowe na zajęcia na basenie? Czy wiesz jak wielki wpływ na jego rozwój mogą mieć ćwiczenia w wodzie? Przekonaj się na specjalnych zajęciach Fregaty!

Domowe zacisze, łazienka, wanienka, albo brodzik – nawet w tak zwyczajnych warunkach możecie spędzić czas ze swoim dzieckiem w niezwykły sposób. Możecie sprawić, że nawet codzienna kąpiel stanie się niecodzienną przygodą. Możecie się przekonać, że nawet w trakcie kąpieli da się motywować dziecko, wspierać je, uczyć czegoś i rozkochać je w wodzie. Jak to zrobić? To wszystko można osiągnąć dzięki zajęciom oswajania z wodą na basenie, które nie tylko uczą maluszków miłości do wody, ale przede wszystkim pozytywnie wpływają na jego rozwój.

W sobotę i niedzielę 26 i 27 sierpnia zorganizowaliśmy jednorazowe zajęcia próbne dla rodziców, którzy chcą by ich maluszki pokochały wodę, domowe kąpiele i rosły zdrowo. Na basenach w Termach Maltańskich i przy ul. Lechickiej dzieci i rodzice pod okiem naszych instruktorów wykonywały już pierwsze ćwiczenia i bawiły się tak jak na regularnych zajęciach w ramach kursu semestralnego, który ruszy 11 września. Poniżej zdjęcia z zajęć próbnych w Termach Maltańskich.

Zapisz się i Ty!

Jeśli Wy także chcecie przekonać się jak fajny może być basen dla niemowlaka, przyjdźcie na zajęcia w kolejny weekend! Cena zajęć rodzica z dzieckiem (45 min.) to jedynie 10 zł.

Terminy i miejsce zajęć

Termy Maltańskie

26 sierpnia (sobota)
godz. 10:00 – dla dzieci w wieku 3-36 miesięcy
2 września (sobota)
godz. 10:00 – dla dzieci w wieku 3-36 miesięcy

Basen Lechicka

27 sierpnia (niedziela)
godz. 10:00 – dla dzieci w wieku 3-36 miesięcy
3 września (niedziela)
godz. 10:00 – dla dzieci w wieku 3-36 miesięcy    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl