AKTUALNOŚCI

Przeszkoliliśmy animatorów z biura podróży Grecos Holiday

Jak prowadzić zajęcia oswajania dzieci z wodą, a także jak uczyć je podstawowych stylów pływackich – tego wszystkiego dowiedzieli się na szkoleniu z naszymi instruktorami, animatorzy z biura podróży Grecos Holiday.

Trzydniowe warsztaty dla kilkunastu osób (25.05-27.05) odbywały się w Termach Maltańskich, gdzie animatorzy Grecosa mieli do dyspozycji nowoczesny obiekt basenowy, pozwalający na profesjonalne szkolenie zarówno teoretyczne, jak i praktyczne. Nie mogło bowiem zabraknąć zajęć w wodzie pod okiem metodyka Szkoły Pływania Fregata Swimming.

To nie pierwszy raz, kiedy eksperci Fregaty szkolili animatorów Grecosa, którzy przepracują całe lato w Grecji, ucząc dzieci wypoczywające na wycieczkach tego biura podróży. Udana współpraca obu firm pozwala przygotować młodych instruktorów w sposób w pełni profesjonalny do wykonywania swoich obowiązków.

Cieszymy się też, że nasze szkolenie spotkało się z bardzo dobrym odbiorem uczestników, czego dowodem pozytywne komentarze w mediach społecznościowych. Życzymy naszym kursantom powodzenia w czasie greckiej przygody!