AKTUALNOŚCI

Rabat na Dzień Matki! Poradnik aż 30 proc. taniej [PROMOCJA]

Do najlepszych życzeń dla wszystkich Mam, dokładamy porządny rabat na wyjątkową książkę! Tylko 26 i 27 maja zamówicie poradnik „Uczymy miłości do wody” o 30 proc. taniej i z darmową przesyłką!

Kompleksowy poradnik dla rodziców niemowląt i małych dzieci, którzy chcą zaprzyjaźnić swoją pociechę z wodą czy to w domu, czy na basenie, autorstwa instruktorów Szkoły Pływania Fregata Swimming to obowiązkowa lektura dla wszystkich rodziców, którzy chcą zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.

W dniach 26-27 maja 2022 r. zamówisz ją z rabatem 30 proc! (50 zł – 15 zł = 35 zł). Przesyłka gratis! Aby uzyskać rabat, na stronie zamówienia (tutaj) wybierz „Pakiet 1” i wpisz w wiadomości hasło „Dzień Matki”.

Skierowana do rodziców książka to pierwszy krok do wielkiej wodnej przygody dla małego pływaka a zarazem kopalnia wiedzy na temat aktywności w wodzie, która wspiera zdrowy rozwój dziecka już od pierwszych tygodni życia. „Uczymy miłości do wody” to efekt wielu lat pracy i doświadczeń Norberta Lewandowskiego i Szymona Siejkowskiego, instruktorów oswajania z wodą niemowląt z renomowanej Szkoły Pływania Fregata Swimming, jednego z największych tego typu ośrodków w Polsce. Co w niej znajdziesz?

  • Dziesiątki sprawdzonych praktycznych porad i wskazówek, dzięki którym twoje dziecko pokocha wodę i pływanie.
  • Praktyczny przewodnik, który pomoże ci lepiej odczytywać sygnał, jakie wysyła ci niemowlę.
  • Pomysły na zabawy w wodzie, które rozwiążą wasze problemy w domowej kąpieli.
  • Kilkadziesiąt profesjonalnych ćwiczeń oswajania z wodą, które możesz wykonywać na basenie ze swoim dzieckiem, wspomagając jego rozwój.
  • Kompendium wiedzy o wpływie aktywności w wodzie na rozwój dziecka, które nauczy cię jak być świadomym rodzicem.
  • Wartościowy podręcznik dla instruktorów pływania niemowląt i małych dzieci, którzy chcą doskonalić swój warsztat.