AKTUALNOŚCI

Specjalny kurs dla niemowlaków 4-6 mies. – aż 3 lekcje za jedynie 50 zł!

Trzy lekcje rodzica z niemowlakiem w wodzie w ciągu trzech tygodni, czyli przyspieszony kurs oswajania z wodą dla dzieci w wieku 4-6 miesięcy w promocyjnej cenie 50 zł – to nasza propozycja dla rodziców maluchów, którzy chcą zaprzyjaźnić dziecko z wodą, a zarazem pomóc nam tworzyć nowy program nauczania.

Oswajanie z wodą niemowląt to jeden z filarów działalności Szkoły Pływania Fregata Swimming. Najmniejsi pływacy to dla nas szczególny rodzaj uczniów – wymagający szczególnej troski i sposobu prowadzenia zajęć, przy czynnym udziale rodzica.

Nasz letni projekt na pływalni w Daszewicach to forma przyspieszonego, intensywnego kursu oswajania z wodą niemowląt w wieku 4-6 miesięcy, w trakcie którego w przyjazny, bezpieczny, a zarazem skuteczny sposób zapoznajemy maluszki ze środowiskiem wodnym. W wodzie z dzieckiem ćwiczy zawsze jeden rodzic. Zajęcia potrwają tylko trzy tygodnie (3 lekcje), ale mamy nadzieję, że rozpoczęta z nami przygoda potrwa dłużej – np. już w nowym semestrze regularnych zajęć, które zaczniemy we wrześniu.

Zajęcia to również część procesu tworzenia autorskiego programu nowych form nauczania pływania niemowląt opartego na wieloletnich doświadczeniach Fregaty i konsultacjach ze światowymi ekspertami w tej dziedzinie. Zajęcia będziemy rejestrować (wideo, zdjęcia) do celów dydaktycznych, jak i promocyjnych (np. publikacje na stronie i profilu Facebook Fregaty, czy w prasie), stąd konieczna jest zgoda opiekuna na prowadzenie tych czynności.

Miejsce: Pływalnia Fregata w Daszewicach (ul. Słoneczna 4)

Terminy zajęć:
wtorki: 3 sierpnia, 10 sierpnia i 17 sierpnia, godz. 8.45 (45 minut do godz. 9.30)

Koszt: 50 zł

Zapisy: Online przez poniższy formularz. Liczba miejsc ograniczona!    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych oraz danych dziecka /uczestnika zajęć podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu, w tym w szczególności uniemożliwi realizację zajęć nauki lub doskonalenia pływania. 1. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych oraz danych dziecka/uczestnika zajęć, znajdują się tutaj, prosimy o zapoznanie się z ich treścią.Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych lub danych zgłoszonego przez Panią/Pana danych dziecka/uczestnika zajęć, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl 2. Oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego dziecka, uczęszczającego na zajęcia Szkoły Pływania Fregata Swimming organizowane przez Fregata Swimming sp. z o.o. tutaj Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu:

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl