AKTUALNOŚCI

Sprawdź, czy twój maluszek pokocha basen! [ZAJĘCIA PRÓBNE-WROCŁAW]

basen niemowlę

Dlaczego warto chodzić z niemowlakiem na zajęcia na basenie? Bo to nie tylko nauka określonych umiejętności, ale i świetna zabawa dla dziecka i rodziców. Przekonajcie się na specjalnych pokazowych zajęciach, które organizujemy w czasie ferii!

Z myślą o wszystkich maluchach w wieku od 3 do 36 miesięcy, które nie uczestniczyły dotąd w zajęciach na basenie, organizujemy w czwartek 7 lutego jednorazowe lekcje na basenie przy Al. Kromera (Hotel Weiser). Podczas takich próbnych zajęć nasz instruktor zapozna Was z podstawami zajęć dla najmłodszych w wodzie. Będzie to znakomita okazja, by sprawdzić jak Wasze dziecko będzie się zachowywać na basenie. Jesteśmy przekonani, że z nami szybko pokocha wodę!

Dla kogo?

Na zajęcia zapraszamy maluszki w wieku od 3 do 36 miesięcy wraz z opiekunem (w wodzie jest dziecko+opiekun).

Termin:

Czwartek, 7 lutego, godz. 9.30, godz. 10.15

Miejsce:

Basen w Hotelu Weiser, Al. Kromera 16, Wrocław

Cena: 25 zł

Rezerwuj termin! Liczba miejsc ograniczona!    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl