AKTUALNOŚCI

Świąteczna promocja aqua aerobiku w Daszewicach!

Zapisz się już teraz na zajęcia w styczniu i lutym, a zajęcia grudniowe otrzymasz w prezencie! Pływalnia w Daszewicach zaprasza na aqua aerobik na najlepszym basenie w okolicach Poznania!

Przedświąteczny czas to najlepszy okres na…. relaks! W stresie związanym z przygotowaniami do świąt, trzeba znaleźć chociaż godzinę dla siebie. A nie ma lepszego sposobu na zrzucenie z siebie zmęczenia i nerwów niż ćwiczenia w wodzie! Aqua aerobik to doskonała metoda na zadbanie o własną formę, zdrowie i dobre samopoczucie, dlatego specjalnie dla Was przygotowaliśmy wyjątkową świąteczną promocję.

Grudniowe zajęcia w prezencie!

Jeśli wykupisz karnet na zajęcia aqua aerobiku w Daszewicach na styczeń i luty 2019 r., to już w grudniu 2018 r. będziesz ćwiczyć GRATIS!*

*Zakup karnetu na I-II. 2019 r. (na zajęcia raz w tygodniu), upoważnia do dodatkowego udziału w zajęciach w XII.2018 r. (raz w tygodniu). Wybór terminu gratisowych zajęć grudniowych uzgadniany jest drogą mailową (biurodaszewice@fregata.com.pl) po zamówieniu karnetu na I i II 2019.