AKTUALNOŚCI

Świąteczna promocja – jednorazowe zajęcia dla maluchów za pół ceny!

Zrób świąteczny prezent sobie i swojemu dziecku, lub spraw miłą niespodziankę bliskim lub znajomym. Zamów voucher na jednorazowe zajęcia dla niemowląt i małych dzieci za pół ceny!

Skorzystaj z naszej świątecznej promocji – za 40 zł otrzymasz voucher na zajęcia jednorazowe w grupie dla niemowląt od 3. miesiąca życia i małych dzieci do lat 4 (zajęcia rodzic + dziecko). Normalna cena to 80 zł.

Jednorazowy udział w zajęciach w grupie to najlepszy sposób, aby przekonać się jak wygląda profesjonalna lekcja dla najmłodszych dzieci w Szkole Pływania Fregata Swimming i doskonały początek Waszej wodnej przygody. Do wyboru macie zajęcia na kilku basenach w Poznaniu i jednym we Wrocławiu!

Uwaga! Vouchery można zamawiać do 28.12.2022 r. (termin przedłużony!) a wykorzystać w okresie do końca czerwca 2023 r. po uprzednim uzgodnieniu terminu zajęć z biurem Szkoły Pływania Fregaty Swimming. Można zamówić dowolną ilość voucherów (np. dla siebie i przyjaciół), przy czym jedna osoba może skorzystać z zajęć z promocyjnym voucherem tylko jeden raz.

Papierowy voucher można odebrać w biurze Szkoły Pływania Fregata Swimming w Termach Maltańskich w Poznaniu. Elektroniczny w formie pdf możesz otrzymać mailowo. Wypełniając formularz zaznacz jaką formę wybierasz.

Zamówienia zakończone!