AKTUALNOŚCI

Termy Maltańskie – zapisy na nowy semestr od lutego 2023 [GRAFIKI]

Doskonały basen, profesjonalny program nauki pływania, wykwalifikowani instruktorzy – od 13 lutego zaczniemy zimowy semestr zajęć w Termach Maltańskich! Ruszyły otwarte zapisy na zajęcia dla niemowląt, dzieci i dorosłych.

Termy Maltańskie to najnowocześniejszy obiekt do nauki pływania w Poznaniu. Jak zwykle uczniowie Szkoły Pływania Fregata Swimming będą mieli do dyspozycji zarówno nowoczesne baseny sportowe, służące do nauki pływania dzieci i dorosłych, jak i cieplejsze baseny rekreacyjne, idealne do oswajania z wodą niemowląt i małych dzieci. Na zajęcia zapraszamy maluchy już od 3. miesiąca życia!

Już teraz można rezerwować miejsca w grupach na zajęcia w letnim semestrze zajęć Szkoły Pływania Fregata Swimming, który ruszy po feriach zimowych tj. od 13 lutego 2023 r.!

Jak wybrać odpowiednie zajęcia dla dziecka lub siebie? Do wyboru mamy:

  • zajęcia oswajania z wodą niemowląt – w grupach wiekowych od 3. miesiąca życia do 4 lat (gr. Ia). W zajęciach takich uczestniczy rodzic + dziecko.
  • zajęcia oswajania z wodą i nauki pływania dla dzieci początkujących w wieku 5-7 lat (w grupach Ib i Ic). W zajęciach uczestniczy samodzielnie dziecko.
  • zajęcia nauki pływania dla dzieci starszych, bardziej zaawansowanych (grupy od IIa do MT-metody treningowe) – nauka pływania czterema stylami pływackimi.
  • zajęcia nauki pływania dla dorosłych – od początkujących do nauki różnych stylów pływackich.

Aby zapisać się na zajęcia, wybierz odpowiedni basen i grafik, a następnie grupę i wypełnij formularz zgłoszeniowy. Grafiki na poszczególne baseny znajdują się poniżej.

Sprawdź grafiki zajęć w Termach Maltańskich
w semestrze lato 2023!