AKTUALNOŚCI

Termy Maltańskie – zapisy na nowy semestr [GRAFIKI]

Bezpieczny basen, profesjonalne zajęcia, wykwalifikowani instruktorzy. Od 7 września wracamy do pełnego wachlarza zajęć w Termach Maltańskich. Sprawdź grafiki zajęć dla niemowląt, dzieci i dorosłych w nowym semestrze!

Termy Maltańskie to największy obiekt, na którym od września zaczniemy nowy semestr zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming. Jak zwykle do waszej dyspozycji będą zarówno nowoczesne baseny sportowe, służące do nauki pływania dzieci i dorosłych, jak i cieplejsze baseny rekreacyjne, idealne do oswajania z wodą niemowląt i małych dzieci. Na zajęcia zapraszamy maluchy już od 3. miesiąca życia!

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo wszystkich pływaków Termy Maltańskie wprowadziły szereg rozwiązań, które pozwalają spełnić rygory sanitarne i wytyczne dotyczące prowadzenia zajęć basenowych w czasie epidemii koronawirusa. Więcej na ten temat możecie przeczytać tutaj.

Ważne! Dopóki obowiązują obostrzenia, nie ma możliwości zgłaszania nieobecności ani odrabiania zajęć. Przepraszamy za te uciążliwości.

Sprawdź grafiki zajęć w Termach Maltańskich
w semestrze zima 2020-2021!