AKTUALNOŚCI

Twoje dziecko nie lubi kąpieli? Zmienimy to!

Niektóre niemowlaki i małe dzieci wręcz nie cierpią kąpieli. Jeśli ten problem dotyczy Twojego maluszka zapisz je na specjalne zajęcia, na których przełamiemy wszystkie bariery przed wodą i sprawimy, że kąpiel stanie się dla niego przyjemnością.

To jest specjalny wakacyjny projekt Fregaty Swimming skierowany do rodziców dzieci w wieku od 3 do 36 miesięcy, które mają duże problemy z kąpielą. Takich, które boją się kąpania, polewania głowy, mycia itp. Jeśli więc kąpiel twojego dziecka odbywa się zawsze ze stresem, płaczem, w nerwach i z rozlewającą się wszędzie wodą, zgłoś się do nas!*

Na specjalnym kursie, który potrwa 3 tygodnie (zajęcia 2 razy w tyg.), pokażemy Ci, co i jak robić w domu, w łazience, by przemienić kąpiel dziecka z koszmarnego obowiązku w przyjemny czas i dla dziecka i dla rodzica. Zapisz się na naszą „Kąpielową Metamorfozę!”

Zajęcia będą odbywały się na Pływalni Fregata w Daszewicach (ul. Słoneczna 4) w czasie wakacji w godzinach przedpołudniowych – szczegółowy harmonogram zostanie ustalony indywidualnie z osobami, które zgłoszą się na kurs.

Koszt kursu to tylko 60 zł (6 zajęć x 10 zł)!

*Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest nagranie i przekazanie Fregata Swimming sp. z o.o. filmu z domowej „problemowej” kąpieli oraz zgoda na wykorzystanie wizerunku rodziców i dziecka do celów promocyjnych Fregaty Swimming, m.in. w filmach, czy na zdjęciach z zajęć.

Zgłoś się do naszego wakacyjnego projektu, wypełnij formularz!    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl