AKTUALNOŚCI

Uczmy razem miłości do wody! Specjalny kurs dla niemowląt 3-4 mies.

W małej grupie i za jedyne 50 zł oswoisz swojego maluszka z wodą oraz pomożesz instruktorom Fregaty Swimming tworzyć nowy program oswajania z wodą najmłodszych! Zapraszamy maluszki w wieku 3-4 miesięcy na specjalne zajęcia z ekspertem na pływalni w Daszewicach!

Szkoła Pływania Fregata Swimming od lat promuje ideę oswajania z wodą niemowląt, pracując z setkami małych pływaków. A Norbert Lewandowski jest współautorem programu pod hasłem „Uczymy miłości do wody” i poradnika dla rodziców pod tym samym tytułem.

Teraz to właśnie z nim możesz nam pomóc promować tę ideę wspólnie ze swoim dzieckiem i przy okazji nauczyć je stawiać pierwsze kroki na ścieżce wodnej edukacji!

Zapraszamy na specjalne zajęcia z Norbertem na basenie w Daszewicach dla niemowląt w wieku 3-4 miesięcy. Zajęcia będą częścią procesu tworzenia autorskiego programu nowych form nauczania pływania niemowląt. Materiały instruktażowe i szkoleniowe poświęcone nauce pływania dla najmłodszych (wideo, zdjęcia), które powstaną przy okazji zajęć wykorzystane zostaną do naszych celów dydaktycznych, jak i promocyjnych (np. publikacje, filmiki, rolki, wywiady itp. publikowane w mediach społecznościowych Fregaty Swimming).

Uwaga! Kurs jest skierowany do osób, które nie uczestniczyły wcześniej w zajęciach z niemowlakiem na basenie. Warunkiem udziału w zajęciach jest wyrażenie zgody na rejestrowanie zajęć do wspomnianych wyżej celów.

Miejsce kursu: Pływalnia „Fregata” Daszewice (ul. Słoneczna 4).

Wiek dziecka w chwili rozpoczęcia kursu: 3-4 miesięcy

Termin zajęć: 2 wtorki (1.08 i 8.08.2023) godz. 9:30 i 2 czwartki (3.08 i 10.08.2023) godz. 9.30
Liczba zajęć i cena: 4 lekcje w promocyjnej cenie – łącznie tylko 50 zł!

Zgłoszenia: info@fregata.com.pl wpisując w tytule maila „Kurs – Uczymy miłości do wody”

Liczba miejsc ograniczona!