AKTUALNOŚCI

Uczymy miłości do wody – wyjątkowy poradnik dla rodziców

Kompleksowy poradnik dla rodziców niemowląt i małych dzieci, którzy chcą zaprzyjaźnić swoją pociechę z wodą czy to w domu, czy na basenie, autorstwa instruktorów Szkoły Pływania Fregata Swimming to obowiązkowa lektura dla wszystkich rodziców, którzy chcą zadbać o prawidłowy rozwój dziecka.

Skierowana do rodziców książka to pierwszy krok do wielkiej wodnej przygody dla małego pływaka a zarazem kopalnia wiedzy na temat aktywności w wodzie, która wspiera zdrowy rozwój dziecka już od pierwszych tygodni życia. „Uczymy miłości do wody” to efekt wielu lat pracy i doświadczeń Norberta Lewandowskiego i Szymona Siejkowskiego, instruktorów oswajania z wodą niemowląt z renomowanej Szkoły Pływania Fregata Swimming, jednego z największych tego typu ośrodków w Polsce. Co w niej znajdziesz?

  • Dziesiątki sprawdzonych praktycznych porad i wskazówek, dzięki którym twoje dziecko pokocha wodę i pływanie.
  • Praktyczny przewodnik, który pomoże ci lepiej odczytywać sygnał, jakie wysyła ci niemowlę.
  • Pomysły na zabawy w wodzie, które rozwiążą wasze problemy w domowej kąpieli.
  • Kilkadziesiąt profesjonalnych ćwiczeń oswajania z wodą, które możesz wykonywać na basenie ze swoim dzieckiem, wspomagając jego rozwój.
  • Kompendium wiedzy o wpływie aktywności w wodzie na rozwój dziecka, które nauczy cię jak być świadomym rodzicem.
  • Wartościowy podręcznik dla instruktorów pływania niemowląt i małych dzieci, którzy chcą doskonalić swój warsztat.

KLIKNIJ I ZOBACZ FRAGMENTY KSIĄŻKI!

Autorzy

Norbert Lewandowski i Szymon Siejkowski

Instruktorzy oswajania z wodą dzieci i niemowląt z wieloletnim dorobkiem, pasjonaci pracy z najmniejszymi pływakami. Na co dzień pracują z setkami maluchów w Szkole Pływania Fregata Swimming w Poznaniu, jednym z największych tego typu ośrodków szkoleniowych w Polsce. Twórcy autorskiego programu nauczania pływania niemowląt i małych dzieci „Uczymy miłości do wody”, który powstał w wyniku kilkunastu lat pracy z tysiącami dzieci w wieku od 3. miesiąca życia oraz wizyt studyjnych w najbardziej renomowanych szkołach pływania w całej Europie. Autorzy licznych publikacji w prasie branżowej poświęconych rozwojowi i pływaniu dzieci, twórcy bloga uczymymiloscidowody.pl poświęconego nauce pływania dla najmłodszych.

O wydawcy:

Szkoła Pływania Fregata Swimming – jeden z liderów nauki pływania w Polsce z największych i zarazem jedna z największych firm działających w tym sektorze usług. Od ponad 20 lat prowadzi szereg zajęć związanych z szeroko rozumianym oswajaniem ze środowiskiem wodnym, nauką i doskonaleniem pływania osób w różnym wieku (od niemowląt począwszy), aqua fitnessem, aqua rehabilitacją, czy organizacją wypoczynku dzieci i młodzieży.

Wysoko wykwalifikowani instruktorzy i trenerzy Fregaty prowadzą zajęcia bazując na autorskiej metodyce, a dzięki współpracy z europejskimi autorytetami, zawsze podążają za najnowszymi światowymi trendami.