AKTUALNOŚCI

Wakacje z Fregatą! Lato 2022 na basenie [ZAPISY]

Wakacyjne kursy oswajania z wodą i nauki pływania albo najgorętsze półkolonie w mieście – już teraz możesz zaplanować dziecku wymarzone wakacje bez konieczności wyjeżdżania z miasta! 

Jeżeli czujecie, że za Wami trudny rok, zwłaszcza dla Waszych dzieci, które z powodu pandemii nie mogły spędzać tyle czasu, ile wcześniej ze swoimi rówieśnikami, to pora na solidną dawkę wypoczynku i relaksu. Dzięki temu, że sytuacja pandemiczna uległa znaczącej poprawie możemy zorganizować latem zajęcia dla dzieci, które pozwolą im nabrać sił i radości. Zapraszamy na wakacje 2022 z Fregatą!

UWAGA! Poniższe atrakcje będą stale rozbudowywane – im bliżej wakacji, tym więcej możliwości aktywnego wypoczynku na basenie tutaj znajdziecie. Zaglądajcie tu częściej!

Rodzinne zawody pływackie Fregata Swimming Cup 2022
(czerwiec)

Pamiątkowy medal i koszulka dla każdego pływaka, a także nagrody i puchary dla najlepszych! Amatorskie zawody Fregata Swimming Cup 2022 już 5 czerwca w Termach Maltańskich. Startować mogą już kilkuletnie dzieci! Po przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 wracamy do organizacji rodzinnych zawodów pływackich! Na profesjonalnej sportowej arenie, czyli w Termach Maltańskich, na starcie stanie kilkuset pływaków amatorów. Fregata Swimming Cup (wcześniej Fregata Family Cup) to cykliczna impreza, w której biorą udział zarówno dzieci, jak i rodzice. Czekają Was wielkie sportowe emocje, będą pamiątkowe koszulki i medale dla wszystkich pływaków – takich zawodów nie możecie przegapić!

Półkolonie w Termach Maltańskich
(czerwiec-lipiec-sierpień)

Szukasz bezpiecznych i atrakcyjnych wakacji w mieście dla dziecka? Zapraszamy na półkolonie w Termach Maltańskich! Organizacja aktywnego wypoczynku dla dzieci w wieku 6-12 lat to nasza specjalność. Jak co roku, latem dzieciaki będą mogły przeżyć w największym wielkopolskim aquaparku wielką przygodę! W programie 5-dniowych turnusów m.in.: nauka i doskonalenie pływania, warsztaty kreatywne, laboratorium – widowiskowe pokazy fizyczno-chemiczne, gry i zabawy ruchowe itp.

Półkolonie na basenie Kopernika
(sierpień)

Półkolonie w szkole? Tak, ale tylko takiej, w której na miejscu jest basen i hala sportowa, czyli doskonałe warunki do uprawienia sportu, zabawy i rekreacji. Zapraszamy na letnie półkolonie na os. Kopernika! Półkolonie dla dzieci w wieku 6-12 lat w Szkole Podstawowej nr 72 na os. Kopernika to doskonała opcja dla wszystkich dzieci mieszkających w tej okolicy. To wspaniałe miejsce do aktywnej zabawy dla dzieci, dysponujące basenem i halą sportową, co gwarantuje, że nikt nie będzie się nudził.

Wakacyjne kursy dla niemowląt i dzieci – Poznań i Daszewice
(lipiec-sierpień)

Na naszych wakacyjnych zajęciach będzie też dużo dobrej zabawy i dla dzieci, i dla rodziców! Zapraszamy na letnie kursy oswajania z wodą i nauki pływania niemowląt już od 3. miesiąca życia oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Z myślą o wszystkich małych pływakach, zarówno tych, którzy już chodzili na zajęcia w wodzie, jak i zupełnie początkujących, tradycyjnie w okresie wakacji organizujemy w Poznaniu i Daszewicach kursy wakacyjne. Przez dwa miesiące baseny będą do dyspozycji małych i nieco starszych pływaków! Zajęcia wakacyjne prowadzone będą dla dzieci już od 3. miesiąca życia z podziałem na grupy wiekowe oraz dla przedszkolaków (gr. Ib/Ic). Niemowlaki (gr. od 3 miesięcy do Ia) ćwiczą w wodzie oczywiście wraz z jednym rodzicem/opiekunem.

Wakacyjne kursy dla niemowląt i dzieci – Wrocław
(lipiec-sierpień)

Lato we Wrocławiu? Tylko na basenie Kromera! Na wakacyjnych kursach mogą z nami pływać już od 3. miesiąca życia oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Basen Kromera (Hotel Weiser, Al. Kromera 16) to obiekt z wodą o podwyższonej temperaturze, specjalnie dla komfortu termicznego najmłodszych pływaków. Nasze wakacyjne kursy, które organizujemy w lipcu i sierpniu skierowane są zarówno nowe dzieci, które jeszcze z nami nie pływały jak i te, które już posmakowały przygód na basenie. Pamiętajcie, że zapisanie się na kurs nie oznacza, że przez cały okres jego trwania nie będziecie mogli opuścić miasta – w razie wyjazdu na wakacje, nieobecności można odrobić (warunkiem jest zgłoszenie nieobecności min. 24 h przed zajęciami)!