AKTUALNOŚCI

Wakacje z Fregatą! Lato 2022 na basenie [ZAPISY]

Wakacyjne kursy oswajania z wodą i nauki pływania albo najgorętsze półkolonie w mieście – już teraz możesz zaplanować dziecku wymarzone wakacje bez konieczności wyjeżdżania z miasta! Dostępne są też grafiki zajęć w nowym semestrze – po wakacjach. 

Jeżeli czujecie, że za Wami trudny rok, zwłaszcza dla Waszych dzieci, które z powodu pandemii nie mogły spędzać tyle czasu, ile wcześniej ze swoimi rówieśnikami, to pora na solidną dawkę wypoczynku i relaksu. Dzięki temu, że sytuacja pandemiczna uległa znaczącej poprawie możemy zorganizować latem zajęcia dla dzieci, które pozwolą im nabrać sił i radości. Zapraszamy na wakacje 2022 z Fregatą!

UWAGA! Poniższe atrakcje będą stale rozbudowywane – im bliżej wakacji, tym więcej możliwości aktywnego wypoczynku na basenie tutaj znajdziecie. Zaglądajcie tu częściej!

Półkolonie w Termach Maltańskich
(czerwiec-lipiec-sierpień)

Szukasz bezpiecznych i atrakcyjnych wakacji w mieście dla dziecka? Zapraszamy na półkolonie w Termach Maltańskich! Organizacja aktywnego wypoczynku dla dzieci w wieku 6-12 lat to nasza specjalność. Jak co roku, latem dzieciaki będą mogły przeżyć w największym wielkopolskim aquaparku wielką przygodę! W programie 5-dniowych turnusów m.in.: nauka i doskonalenie pływania, warsztaty kreatywne, laboratorium – widowiskowe pokazy fizyczno-chemiczne, gry i zabawy ruchowe itp.

Półkolonie na basenie Kopernika
(sierpień)

Półkolonie w szkole? Tak, ale tylko takiej, w której na miejscu jest basen i hala sportowa, czyli doskonałe warunki do uprawienia sportu, zabawy i rekreacji. Zapraszamy na letnie półkolonie na os. Kopernika! Półkolonie dla dzieci w wieku 6-12 lat w Szkole Podstawowej nr 72 na os. Kopernika to doskonała opcja dla wszystkich dzieci mieszkających w tej okolicy. To wspaniałe miejsce do aktywnej zabawy dla dzieci, dysponujące basenem i halą sportową, co gwarantuje, że nikt nie będzie się nudził.

Wakacyjne kursy dla niemowląt i dzieci – Poznań i Daszewice
(lipiec-sierpień)

Na naszych wakacyjnych zajęciach będzie też dużo dobrej zabawy i dla dzieci, i dla rodziców! Zapraszamy na letnie kursy oswajania z wodą i nauki pływania niemowląt już od 3. miesiąca życia oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Z myślą o wszystkich małych pływakach, zarówno tych, którzy już chodzili na zajęcia w wodzie, jak i zupełnie początkujących, tradycyjnie w okresie wakacji organizujemy w Poznaniu i Daszewicach kursy wakacyjne. Przez dwa miesiące baseny będą do dyspozycji małych i nieco starszych pływaków! Zajęcia wakacyjne prowadzone będą dla dzieci już od 3. miesiąca życia z podziałem na grupy wiekowe oraz dla przedszkolaków (gr. Ib/Ic). Niemowlaki (gr. od 3 miesięcy do Ia) ćwiczą w wodzie oczywiście wraz z jednym rodzicem/opiekunem.

Wakacyjne kursy dla niemowląt i dzieci – Wrocław
(lipiec-sierpień)

Lato we Wrocławiu? Tylko na basenie Kromera! Na wakacyjnych kursach mogą z nami pływać już od 3. miesiąca życia oraz dzieci w wieku przedszkolnym. Basen Kromera (Hotel Weiser, Al. Kromera 16) to obiekt z wodą o podwyższonej temperaturze, specjalnie dla komfortu termicznego najmłodszych pływaków. Nasze wakacyjne kursy, które organizujemy w lipcu i sierpniu skierowane są zarówno nowe dzieci, które jeszcze z nami nie pływały jak i te, które już posmakowały przygód na basenie. Pamiętajcie, że zapisanie się na kurs nie oznacza, że przez cały okres jego trwania nie będziecie mogli opuścić miasta – w razie wyjazdu na wakacje, nieobecności można odrobić (warunkiem jest zgłoszenie nieobecności min. 24 h przed zajęciami)!

Nowy semestr w Termach Maltańskich!
(zajęcia od 5 września 2022)

Wykwalifikowani instruktorzy, doskonały basen, profesjonalny program nauczania – od 5 września zaczniemy zimowy semestr zajęć w Termach Maltańskich! Ruszyły otwarte zapisy na zajęcia dla niemowląt, dzieci i dorosłych. Termy Maltańskie to najnowocześniejszy obiekt do nauki pływania w Poznaniu. Jak zwykle do dyspozycji młodszych i starszych pływaków od września będą zarówno nowoczesne baseny sportowe, służące do nauki pływania dzieci i dorosłych, jak i cieplejsze baseny rekreacyjne, idealne do oswajania z wodą niemowląt i małych dzieci. Na zajęcia zapraszamy maluchy już od 3. miesiąca życia!

Nowy semestr na basenach Kopernika, Lechicka i Daszewice
(zajęcia od września 2022)

Oswajanie z wodą niemowląt, nauka pływania dzieci i dorosłych na kilku basenach w Poznaniu i Daszewicach – zapisz się na zajęcia w nowym semestrze w Szkole Pływania Fregata Swimming! Dlaczego warto zapisać dziecko na basen? Bo to prosta droga do jego zdrowego rozwoju. Ponad 20 lat doświadczenia największej szkoły pływania w Poznaniu to gwarancja profesjonalnego programu nauczania, opartego na wiedzy i doskonałym warsztacie. Zaraz po wakacjach rozpoczniemy zimowy semestr zajęć na kilku basenach w Poznaniu i w podpoznańskich Daszewicach. Już teraz dostępne są grafiki dla basenów Lechicka, Kopernika i Daszewice.