AKTUALNOŚCI

Wakacyjne obozy nad morzem!

Polskie wybrzeże to zawsze dobry kierunek na wakacyjny wyjazd dla dzieci! A jeżeli jeszcze obóz nad morzem organizują profesjonaliści, to można być pewnym, że dzieciaki czeka mnóstwo dobrej zabawy. Pobierowo czeka!

Pobierowo (gm. Rewal) to miejscowość wypoczynkowa położona nad samym Morzem Bałtyckim, w otoczeniu wielu atrakcji, dlatego stanowi świetną bazę dla organizacji wypoczynku dla dzieci.
Nasz sprawdzony partner, firma Sobecki Travel organizuje tego lata dwa obozy w Pobierowie – dla dzieci w wieku od 8 do 17 lat.

Na dzieciaki czeka Ośrodek Wczasowy „KALA”, położony w odległości ok. 200 m od pięknej piaszczystej plaży, otoczony zielenią i drzewami. W bezpośrednim sąsiedztwie z kompleksem sportowo-rekreacyjnym, oraz z halą sportową. Ośrodek o wysokim standardzie serwuje pyszną kuchnię domowa: śniadania w formie bufetu, prowiant na wycieczki, obiadokolacje, napoje do posiłków oraz ogólnie dostępna woda.

Pobierowo obóz chill & fun nad morzem (termin 24.06 – 01.07.2023 )

W programie obozu m.in. park linowy, rejs statkiem po morzu, wycieczka do Aquaparku, wycieczka do repliki krzyża z Giewontu (pieszo do Pustkowa), kąpiele w morzu i plażowanie, speedbadminton, badminton, ping-pong, Baloniada, gry i zabawy terenowe.

Pobierowo obóz piłkarski (termin 24.06 – 01.07.2023)

W programie obozu m.in. profesjonalne treningi piłki nożnej, prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę posiadającą licencje trenerskie UEFA, nauka i doskonalenie umiejętności techniki indywidualnej, zabawy z piłkami i gry zadaniowe, testy piłkarskie na urządzeniu Black Box, tenis ziemny, turnieje beach soccera, kąpiele w morzu i plażowanie, gry i zabawy terenowe, rejs statkiem po morzu, wycieczka do Aquaparku.