AKTUALNOŚCI

Ważny komunikat ws. odrabiania zajęć!

W poniedziałek 5. października przywracamy możliwość zgłaszania nieobecności i rezerwowania terminu odrabiania zajęć za pomocą systemu internetowego systemu Auksys.

Decydując się na organizację zajęć w obecnym semestrze zdawaliśmy sobie sprawę, że dla bezpieczeństwa wszystkich konieczne będzie podjęcie określonych kroków, związanych m.in. z zachowaniem środków bezpieczeństwa i rygorem sanitarnym. W momencie rozpoczynania zapisów na zajęcia, obowiązywały również określone wytyczne Ministerstwa Zdrowia i GIS dotyczące funkcjonowania basenów i organizacji zajęć grupowych. Biorąc to wszystko pod uwagę, zdecydowaliśmy wówczas, że w tym semestrze nie będzie możliwości odrabiania zgłoszonych wcześniej nieobecności. Wiemy, że spotkało się to z Waszą dezaprobatą, dlatego przez cały czas analizowaliśmy sytuację i konsultowaliśmy się w tej sprawie ze służbami sanitarnymi.

Obecne obostrzenia i przepisy dotyczące działalności basenów nie nakładają limitów osób uczestniczących w zajęciach basenowych jak i nie zakazują organizacji zajęć z uwzględnieniem możliwości odrabiania. Dlatego, biorąc pod uwagę postulaty Klientów, od poniedziałku 5. października przywracamy możliwość zgłaszania nieobecności i rezerwowania terminu odrabiania zajęć za pomocą systemu internetowego systemu Auksys, do którego dostęp posiadacie, lub go otrzymacie, jeśli jesteście nowymi klientami. Szczegółowe informacje otrzymacie w wiadomości mailowej.

Jednocześnie przypominamy o konieczności przestrzegania rygorów sanitarnych na basenach (dezynfekcja rąk, zasłanianie nosa i ust w częściach wspólnych) i prosimy o odpowiedzialne zachowanie.

Przepraszamy za dotychczasowe uciążliwości i prosimy o wyrozumiałość. Mamy nadzieję, że jak najwięcej osób będzie mogło skorzystać z możliwości odrabiania zajęć.