AKTUALNOŚCI

Wodna przygoda z Bałwankiem! Świąteczne zajęcia na basenie w Daszewicach

Maluszki uwielbiają wodę i uwielbiają święta. Na specjalnych zajęciach w Daszewicach będą miały i jedno, i drugie. Do tego o świąteczną atmosferę zadba nasz gość specjalny, czyli Bałwanek.

Zbliża się czas na który, przez cały rok czekają wszystko dzieci. Czas radości, obdarowywania prezentami i rodzinnej atmosfery przepełnionej miłością i życzliwością. Chcemy pomóc budować jeszcze radośniejszą atmosferę gwiazdkowych świąt z naszym małym akcentem uczenia miłości do wody. I właśnie dlatego dla maluszków w wieku od 3 miesięcy do 4 lat, które wraz z rodzicami uczęszczają na nasze zajęcia, organizujemy w grudniu specjalne zajęcia świąteczne
Zapraszamy do udziału w wodnej animacji, podczas której będziecie uczestnikami historii o Bałwanku. Towarzyszyć nam będą zimowo-świąteczne piosenki, zabawy światłem, bańkami mydlanymi, jazda na wodnych saniach i wspólne ubieranie choinki. Zajęcia będzie można fotografować, maluszki mogą także liczyć na drobny mikołajkowy upominek.

Dla kogo są zajęcia świąteczne?
Dla dzieci, które wraz z rodzicami uczęszczają na zajęcia Fregaty w grupach od 3-6 mies. do IA (w wodzie rodzic + dziecko)

Miejsce zajęć: Pływalnia Fregata w Daszewicach, ul. Słoneczna 4

Terminy zajęć świątecznych:

 • piątek 10 grudnia, godz. 10:15
 • piątek 10 grudnia, godz. 11:00

Cena zajęć: 15 zł

Zapisy: online przez poniższy formularz  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
  Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych oraz danych dziecka /uczestnika zajęć podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy.

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu, w tym w szczególności uniemożliwi realizację zajęć nauki lub doskonalenia pływania.

  1. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych oraz danych dziecka/uczestnika zajęć, znajdują się tutaj, prosimy o zapoznanie się z ich treścią.Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych lub danych zgłoszonego przez Panią/Pana danych dziecka/uczestnika zajęć, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl

  2. Regulamin zajęć promocyjnych znajduje się TUTAJ

  3. Oświadczenie rodzica/opiekuna prawnego dziecka, uczęszczającego na zajęcia Szkoły Pływania Fregata Swimming organizowane przez Fregata Swimming sp. z o.o. tutaj

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu:

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora.

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

  Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl