AKTUALNOŚCI

Zapisy na nowy semestr – basenie Kromera Wrocław! [GRAFIKI ZIMA 2024-2025]

Ruszają otwarte zapisy na zajęcia oswajania z wodą niemowląt oraz nauki pływania dla dzieci na komfortowym basenie w Hotelu Weiser we Wrocławiu! Nowy semestr zaczniemy zaraz po wakacjach.

Warto jednak jeszcze przed wakacyjnymi wyjazdami zarezerwować sobie miejsce w grupie w nowym semestrze. Jak zwykle, w ofercie Szkoły Pływania Fregata Swimming we Wrocławiu znajdziecie zajęcia oswajania z wodą dla niemowląt w wieku od 3 do 36 miesięcy oraz nauki pływania dla dzieci starszych. Wykwalifikowani instruktorzy na basenie Kromera prowadzą lekcje dla maluszków w oparciu o autorski program nauczania bazujący zarówno na określonych ćwiczeniach jak i dobrej zabawie. Na zajęciach Fregaty każde dziecko ma się bowiem nie tylko oswoić ze środowiskiem wodnym, ale i czuć się w nim bezpieczne, odczuwać radość z każdorazowego spotkania z wodą.

Nowy semestr rozpoczniemy już 1 września 2024 r. a zajęcia potrwają do 16 lutego 2025 r.

Otwarte zapisy właśnie się rozpoczynają.

Jak wybrać odpowiednie zajęcia dla dziecka lub siebie? Do wyboru masz:

  • zajęcia oswajania z wodą niemowląt – w grupach wiekowych od 3. miesiąca życia do 4 lat (gr. Ia). W zajęciach takich uczestniczy rodzic + dziecko.
  • zajęcia oswajania z wodą i nauki pływania dla dzieci początkujących w wieku 5-7 lat (w grupach Ib i Ic). W zajęciach uczestniczy samodzielnie dziecko.
  • zajęcia nauki pływania dla dzieci starszych, bardziej zaawansowanych (grupy od IIa wzwyż) – nauka pływania stylami pływackimi.

Aby zapisać się na zajęcia w semestrze Zima 2024-2025, wybierz odpowiedni grafik (poniżej), a następnie grupę i wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Lato 2024 na basenie! Zajęcia dla niemowląt i dzieci [ZAPISY-WROCŁAW]

Lato na basenie Kromera! Wakacyjne kursy dla niemowląt już od 3. miesiąca życia oraz dzieci w wieku przedszkolnym to najlepszy sposób na upały w mieście.