AKTUALNOŚCI

Wrocław: zapisy na nowy semestr na basenie Kromera! [NOWE GRAFIKI]

Komfortowy basen, wykwalifikowani instruktorzy, autorski program nauczania, ciepła woda – zaraz po świętach Wielkanocy ruszają zajęcia oswajania z wodą niemowląt oraz nauki pływania dla dzieci na basenie w Hotelu Weiser. Właśnie ruszają zapisy!

Jak zwykle, w ofercie Szkoły Pływania Fregata Swimming znajdziecie zajęcia oswajania z wodą dla niemowląt w wieku od 3 do 36 miesięcy oraz nauki pływania dla dzieci starszych. Wykwalifikowani instruktorzy na basenie Kromera prowadzą lekcje dla maluszków w oparciu o autorski program nauczania bazujący zarówno na określonych ćwiczeniach jak i dobrej zabawie. Na zajęciach Fregaty każde dziecko ma się bowiem nie tylko oswoić ze środowiskiem wodnym, ale i czuć się w nim bezpieczne, odczuwać radość z każdorazowego spotkania z wodą.

Już od 6 kwietnia 2021 r., a więc zaraz po zakończeniu świąt Wielkanocy rozpoczniemy nowy semestr zajęć. Otwarte zapisy właśnie się rozpoczynają.

Jak wybrać odpowiednie zajęcia dla dziecka lub siebie? Do wyboru masz:

  • zajęcia oswajania z wodą niemowląt – w grupach wiekowych od 3. miesiąca życia do 4 lat (gr. Ia). W zajęciach takich uczestniczy rodzic + dziecko.
  • zajęcia oswajania z wodą i nauki pływania dla dzieci początkujących w wieku 5-7 lat (w grupach Ib i Ic). W zajęciach uczestniczy samodzielnie dziecko.
  • zajęcia nauki pływania dla dzieci starszych, bardziej zaawansowanych (grupy od IIa wzwyż) – nauka pływania stylami pływackimi.

Aby zapisać się na zajęcia, wybierz odpowiedni grafik (poniżej), a następnie grupę i wypełnij formularz zgłoszeniowy.