AKTUALNOŚCI

Pomagaj lekarzom walczyć z koronawirusem i pływaj z nami gratis!

Ty też możesz pomóc walczyć z koronawirusem! Jeżeli wesprzesz specjalny fundusz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w czasie wakacji otrzymasz od nas gratisową lekcję dla niemowląt i małych dzieci na basenie.

Sytuacja jest trudna dla wszystkich, ale wszyscy możemy w jakiś sposób walczyć z epidemią i to nie tylko zostając w domu. Poprzez różne działania, w miarę własnych możliwości musimy się starać pomagać, zwłaszcza jeśli chodzi o tych, którzy na froncie walki z koronawirusem stoją w pierwszym szeregu. Mowa oczywiście o pracownikach służby zdrowia.
Jako Szkoła Pływania przy zamkniętych basenach nie mamy pracy, ale wpadliśmy na pomysł, jak wesprzeć naszych medyków z Waszą pomocą. Nagrodzimy każdą osobę, która przekaże jakikolwiek datek na rzecz specjalnego funduszu interwencyjnego, który otworzyła Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Walczmy razem z koronawirusem!
Fregata Swimming od lat wspiera WOŚP, np. podczas ostatniej edycji zorganizowaliśmy specjalne zajęcia na basenie i aukcje, z których całkowity dochód przeznaczyliśmy na pomoc Orkiestrze.
Tym razem w okresie wakacyjnym, chcemy zorganizować specjalne bezpłatne lekcje dla niemowląt i małych dzieci (od 3 miesięcy do kilku lat, czyli do gr. IB/IC włącznie). Będą z nich mogły skorzystają osoby, które wpłacą jakąkolwiek kwotę-cegiełkę, zasilającą fundusz interwencyjny WOŚP.

Więcej informacji o funduszu wraz z numerem konta do wpłat znajdziecie tutaj:

https://www.wosp.org.pl/aktualnosci/wygramy-dolacz-do-funduszu-interwencynego

Liczy się każda wpłata!

Aby skorzystać z naszej specjalnej lekcji – prześlijcie nam (na adres: info@fregata.com.pl, z dopiskiem: „Wspieram WOŚP”) potwierdzenie wpłaty na rzecz WOŚP. Informację z terminem wakacyjnych zajęć przekażemy, gdy będziemy już wiedzieli, że wracamy na basen.