AKTUALNOŚCI

Wybierz dobrą szkołę z klasą sportową i pływaniem! Lekcja pokazowa w SP 72

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Sportowymi nr 72 na os. Kopernika zaprasza rodziców i dzieci, które chcą się w niej uczyć, na pokazową lekcję pływania. Zobaczycie, jak może wyglądać nauka pływania w klasie o profilu pływackim!

Czy można połączyć naukę z treningiem? Oczywiście, że tak i jak podkreślają nauczyciele SP 72, przynosi to znakomite efekty. Ogromną zaletą podstawówki z ul. Newtona są wykwalifikowani nauczyciele i trenerzy, a także fakt, że na miejscu znajduje się basen, co pozwala zorganizować klasy pływackie.

Dlaczego warto zapisać dziecko do klasy sportowej o profilu pływanie? Bo to wspaniała dyscyplina sportu, która pozwala nie tylko spożytkować energię dziecka, ale i uczy go cierpliwości, wytrwałości w dążeniu do celu, systematycznej pracy i żyłki współzawodnictwa.

Jako organizator zajęć pływackich Szkoła Pływania Fregata Swimming gorąco poleca sportową Szkołę Podstawową nr 72. To naprawdę świetne miejsce dla dziecka!

UWAGA! W imieniu SP 72, zapraszamy rodziców z dziećmi do szkoły na bezpłatną pokazową lekcję pływania już 11 maja o godz. 19.30! Dzieci wskakują oczywiście do basenu!