AKTUALNOŚCI

Z niemowlakiem na basen – dlaczego warto i jak się przygotować? [LIVE FB]

Dlaczego warto wcześnie zacząć przygodę dziecka z wodą i jak się do tego przygotować? Zapraszamy na live z ekspertem oswajania z wodą niemowląt i małych dzieci!

Wczesne oswajanie dziecka z wodą to aktywność, która przynosi mu szereg korzyści rozwojowych. W Szkole Pływania Fregata Swimming prowadzimy zajęcia dla maluszków w wieku już 3 miesięcy. Jeżeli zastanawiacie się dlaczego warto do nas dołączyć, lub zapisaliście się już na zajęcia i chcecie się odpowiednio przygotować do pierwszej wizyty na basenie – zapraszamy na spotkanie online z ekspertem!

Specjalnie dla Was w niedzielę 12. lutego 2023 r. o godz. 20.00 organizujemy na facebooku live z szefem Szkoły Pływania Fregata Swimming, Norbertem Lewandowskim, wieloletnim instruktorem pływania niemowląt i dzieci i współautorem książki „Uczymy miłości do wody”.

Dlaczego warto chodzić z niemowlakiem na basen?

Jeżeli jeszcze nie zapisaliście się na zajęcia i zastanawiacie się, dlaczego warto to zrobić – Norbert opowie Wam i pokaże na filmikach m.in.:
– jakie korzyści płyną z wczesnego oswajania z wodą dziecka?
– jaki wpływ na rozwój małych dzieci ma pływanie?
– dlaczego woda to doskonałe środowisko dla maluszka?
– czego można nauczyć niemowlaka w wodzie?

Jak się przygotować do pierwszych zajęć?

A jeżeli już zapisaliście się już na nasze zajęcia? Norbert opowie Wam i pokaże na filmikach m.in.:
– jak przygotować się do zajęć na basenie z maluszkiem?
– jak wyglądają i czemu służą zajęcia dla najmłodszych pływaków?
– jak wygląda organizacja zajęć w Szkole Pływania Fregata Swimming?

Spotkanie będzie świetną okazją do zadawania pytań dotyczących zajęć i wszystkiego, co wiąże się z pływaniem najmłodszych dzieci.