AKTUALNOŚCI

Zaczynamy zapisy na nowy semestr. Rezerwuj miejsce! [NOWE GRAFIKI]

Nauka pływanai dla dzieci Wrocław

To już Wasze ostatnie zadanie przed zasłużonymi wakacjami – zapewnić sobie miejsce na zajęciach w nowym semestrze, który ruszy we wrześniu! Sprawdźcie nasze grafiki oswajania z wodą niemowląt oraz nauki pływania na kilku basenach w Poznaniu i Wrocławiu.

Koniec zajęć w letnim semestrze, to znak, że pora zarezerwować sobie miejsce w grupie w semestrze zimowym, czyli po wakacjach. We wrześniu wraca się przecież do nauki, a więc także do nauki w szkole pływania!

Co Was czeka w Szkole Pływania Fregata Swimming?

  • Po pierwsze – uczymy miłości do wody! Pokażemy jak sprawić, by Wasze dzieci pokochały wodę, basen i pływanie.
  • Po drugie – nauczymy Wasze dzieci pływać. Kompetentnie, skutecznie, stosując zabawowe formy ćwiczeń.
  • Po trzecie – zadbamy o zdrowie Waszych dzieci, bo pływanie jest jedną z aktywności, które najbardziej wszechstronnie rozwijają organizm człowieka.

Już teraz zaczynamy otwarte zapisy na nowy semestr, który rozpocznie się 10 września i potrwa do ferii zimowych, czyli do 13 stycznia 2019 r. Zapraszamy do zapoznania się z grafikami zajęć oswajania z wodą dla najmłodszych oraz nauki pływania dla dzieci w Termach Maltańskich, na basenie Lechicka, na basenie Posnania (ul. Słowiańska), w Daszewicach oraz we Wrocławiu na basenie przy Al. Kromera.

Sprawdź grafiki zajęć na basenach w Poznaniu, Daszewicach i Wrocławiu!