AKTUALNOŚCI

Zajęcia próbne dla niemowląt 3-6 mies. w Zielonej Górze!

Od początku marca zaczniemy prowadzić zajęcia na basenie dla niemowląt, ale już teraz możecie sprawdzić jak wyglądają lekcje w wodzie na najmniejszych pływaków w wieku 3-6 mies. Zapraszamy na próbne zajęcia w promocyjnej cenie!

Czy Twoje dziecko jest już gotowe na zajęcia w wodzie? Jeśli ukończyło już 3 miesiące i samodzielnie trzyma główkę i nie ma przeciwwskazań lekarza, to jak najbardziej może już uczestniczyć w takich lekcjach. A powodów, aby to zrobić jest mnóstwo! Zadbasz o zdrowy rozwój swojego dziecka, a przy okazji czeka Was mnóstwo dobrej zabawy. W wodzie ćwiczy z dzieckiem 1 rodzic/opiekun.

Na pokazowej lekcji próbnej dowiecie się na czym polegają takie zajęcia. Nasi instruktorzy zapoznają Was z podstawami postępowania z najmłodszymi w wodzie, pokażą wybrane ćwiczenia i zabawy. Będzie to znakomita okazja, by sprawdzić jak Wasze dziecko będzie się zachowywać na basenie, a zarazem by poznać Szkołę Pływania Fregata Swimming oraz basen Gregor, na którym od 1 marca ruszymy z regularnymi zajęciami oswajania z wodą niemowląt.

Dla kogo? Na zajęcia zapraszamy maluszki w wieku od 3 do 6 miesięcy.

Termin: sobota 11.02.2023, godz. 14:00

Miejsce: Pensjonat Gregor, ul. Chmielna 16a

Co zabrać? Strój basenowy, klapki, ręczniki, pieluszkę do pływania dla dziecka i dobry humor!

Cena: 30 zł

Zapisy zakończone!