AKTUALNOŚCI

Próbne zajęcia dla niemowląt za darmo? To możliwe! [LECHICKA I DASZEWICE]

Dwie darmowe lekcje na basenie otrzymają w ferie niemowlaki, które jeszcze z nami nie pływały (pod warunkiem, że zapiszą się również na nowy semestr zajęć)! Macie teraz świetną okazję, by przekonać się, czy Wasze dziecko pokocha wodę, a do tego możecie zdobyć aż 50 zł rabatu na zapisy na nowy semestr. Zapraszamy na zajęcia próbne na basenie Lechicka oraz w Daszewicach!

Szkoła Pływania Fregata Swimming specjalizuje się w zajęciach oswajania z wodą niemowląt już od 3. miesiąca życia. Nasz autorski program nauczania maluszków wspomaga ich rozwój i rozbudza miłość do wody. Wzmacniamy również rodzinne więzi, nie zapominając oczywiście o świetnej zabawie.

Jeśli Twoje dziecko skończyło już 3 miesiące, lub jest starsze, a Ty nadal zastanawiasz się, czy basen to dla niego właściwa aktywność, wypróbuj nasze zajęcia dla najmniejszych pływaków!

W okresie ferii na basenach w Poznaniu i Daszewicach organizujemy specjalne zajęcia próbne dla maluszków, które jeszcze nie uczestniczyły w lekcjach pływania niemowląt. Przekonaj się, że warto z nami rozpocząć wodną przygodę!

A jeśli spodoba Wam się na basenie i zdecydujecie zapisać się na nowy semestr, który rusza po feriach, otrzymacie aż 50 zł rabatu na kurs! A to oznacza, że lekcje w czasie ferii otrzymaliście tak naprawdę za darmo!

Zajęcia na basenie przy ul. Lechickiej odbywają się w okresie 14-24.01.2019 – dla nowych maluszków. Zapraszamy na 2 spotkania – po jednym w tygodniu.

 • gr. 3-12 – poniedziałek, godz. 11.45
 • gr. 3-12 – poniedziałek, godz. 12.30
 • gr. 3-12 – czwartek, godz. 16.15
 • gr. 12-24 – czwartek, godz. 17.00
 • gr. 24-36 – czwartek, godz. 17.45

Łączny koszt za dwie lekcje dla gr. 3-12, 12-24, 24-36 wynosi 50 zł.
UWAGA, PROMOCJA! Dla klientów, którzy po zajęciach w ferie zapiszą się również na kurs w nowym semestrze, koszt kursu w semestrze letnim obniżymy o 50 zł! Aby otrzymać rabat należy:
1. Zapisać się na zajęcia w ferie.
2. Po zakończeniu zajęć w ferie, zapisać się na kurs w nowym semestrze.

Zajęcia w Daszewicach odbywają się w okresie 14-24.01.2019 – dla nowych maluszków. Zapraszamy na 2 spotkania – po jednym w tygodniu.

 • gr. 3-12 – wtorek, godz. 16.15
 • gr. 3-12 – środa, godz. 9.30
 • gr. 3-12 – środa, godz. 10.15
 • gr. 12-36 – wtorek, godz. 17.00

Łączny koszt za dwie lekcje dla gr. 3-12, 12-24, 24-36 wynosi 50 zł.
UWAGA, PROMOCJA! Dla klientów, którzy po zajęciach w ferie zapiszą się również na kurs w nowym semestrze, koszt kursu w semestrze letnim obniżymy o 50 zł! Aby otrzymać rabat należy:
1. Zapisać się na zajęcia w ferie.
2. Po zakończeniu zajęć w ferie, zapisać się na kurs w nowym semestrze.

WYBIERZ SWOJE ZAJĘCIA W I ZACZNIJ Z NAMI WODNĄ PRZYGODĘ!  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
  Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl