AKTUALNOŚCI

Zajęcia próbne dla niemowląt z książką gratis! [POZNAŃ I DASZEWICE]

Przekonaj się, że zajęcia dla najmniejszych pływaków to nie tylko nauka określonych umiejętności, ale i świetna zabawa dla dziecka i rodziców. Dodatkowo, w prezencie otrzymasz nasz poradnik „Uczymy miłości do wody”!

Eksperci zajmujący się rozwojem dzieci, nie mają wątpliwości, że wczesne oswajanie z wodą niemowlaka może przynieść mu szereg korzyści. Aby zadbać o zdrowy rozwój swojego dziecka, warto zabrać je na basen! Jeśli Twoje dziecko jest w wieku od 3 do 12 miesięcy i nie ma przeciwwskazań lekarza do udziału w zajęciach w wodzie, to jak najbardziej może już uczestniczyć w takich lekcjach.
W sierpniu na trzech basenach organizujemy próbne 45-minutowe lekcje w wodzie dla rodziców z dziećmi, podczas których nasi instruktorzy zapoznają Was z podstawami postępowania z najmłodszymi w wodzie. Będzie to znakomita okazja, by sprawdzić jak Wasze dziecko będzie się zachowywać na basenie. Normalnie jednorazowe wejście na zajęcia kosztuje 80 zł, a teraz można w nich wziąć udział za jedynie 50 zł. No i na dodatek otrzymać super prezent!

2021-fregata-sesja-listopad-male-186

WSKAKUJ DO WODY I ODBIERZ PREZENT!

Każdy rodzic uczestniczący w zajęciach otrzyma od nas gratis książkę naszych instruktorów Norberta Lewandowskiego i Szymona Siejkowskiego pt. „Uczymy miłości do wody” z dziesiątkami porad dla rodziców i odpowiedziami na wszystkie pytania związane z oswajaniem z wodą niemowląt zarówno na basenie, jak i w domu.

Dla kogo są zajęcia próbne?

Na zajęcia zapraszamy maluszki w wieku od 3 do 12 miesięcy, które jeszcze nie uczestniczyły w zajęciach Fregaty Swimming.

Cena: 50 zł

Wybierz basen i termin zajęć:

Zajęcia na basenie Lechicka (Hotel Lechicka, ul. Lechicka 101)
– gr. 3-12 mies. – środa 17 sierpnia, godz. 9:30
Zajęcia w Daszewicach (Pływalnia Fregata, ul. Słoneczna 4)
– gr. 3-12 mies. – poniedziałek 22 sierpnia, godz. 9:30
Zajęcia w Termach Maltańskich (ul. Termalna 1)
– gr. 3-12 mies. – czwartek 25 sierpnia, godz. 11:15

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona – zgłoszenia poprzez poniższy formularz:    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych oraz danych dziecka /uczestnika zajęć podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu, w tym w szczególności uniemożliwi realizację zajęć nauki lub doskonalenia pływania. 1. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych oraz danych dziecka/uczestnika zajęć, znajdują się tutaj, prosimy o zapoznanie się z ich treścią.Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych lub danych zgłoszonego przez Panią/Pana danych dziecka/uczestnika zajęć, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl 2. Regulamin i cennik zajęć próbnych lato 2022 znajduje się TUTAJ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu:

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl