AKTUALNOŚCI

Zamknięcie basenów i zawieszenie zajęć do 17 stycznia 2021

W związku z wprowadzeniem tzw. narodowej kwarantanny, wszystkie zajęcia w Szkole Pływania Fregata Swimming zostaną zawieszone po okresie świąteczno-noworocznym do dnia 17 stycznia 2021 r.

W związku z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 21 grudnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii i w konsekwencji zamknięciem basenów, zmuszeni jesteśmy zawiesić zajęcia w Szkole Pływania Fregata Swimming.

Po przerwie świąteczno-noworocznej, od dn. 2 stycznia do dn. 17 stycznia 2021 r. nie będą się odbywały żadne zajęcia. Lekcje oswajania z wodą, nauki pływania oraz zajęcia aqua fitness zostaną zawieszone.

Aby z powodu zamknięcia basenów nikt z naszych Klientów nie był stratny, wdrożone zostaną następujące działania:

1. Obecny semestr zajęć nauki pływania i oswajania z wodą zostanie przedłużony o taką liczbę zajęć (tygodni), jaka przypadnie na okres zamknięcia basenów.
2. Zajęcia aqua fitnessu w cyklu styczeń-luty rozpoczną się z chwilą ponownego otwarcia basenów.
3. Czasowo zawieszamy działanie internetowego systemu odrabiania zajęć Auksys. Po ponownym otwarciu basenów, przywrócimy jego pełną funkcjonalność, z uwzględnieniem dotychczasowych „kredytów” (lekcji do odrobienia).
4. W okresie zawieszenia zajęć biuro Szkoły Pływania Fregata Swimming będzie funkcjonowało w ograniczonym zakresie, dlatego w razie potrzeby uprzejmie prosimy o kontakt mailowy.

Przepraszamy za wszystkie niedogodności.

Mamy nadzieję, że narodowa kwarantanna przyniesie pozytywne skutki i będziemy mogli z dn. 18 stycznia 2021 r. wrócić na baseny.

Trzymajcie się zdrowo!