AKTUALNOŚCI

Zamów dwie książki w pakiecie w obniżonych cenach!

Tylko do końca stycznia 2021 r. możesz zamówić dwie wyjątkowe książki w promocyjnej cenie z bezpłatną wysyłką! To wyjątkowa okazja dla wszystkich, którzy chcą uczyć pływać niemowlaki, dzieci lub dorosłych.

„Uczymy miłości do wody” to zarówno poradnik dla rodziców, jak i doskonały podręcznik dla instruktorów pływania niemowląt i małych dzieci, autorstwa doświadczonych trenerów Szkoły Pływania Fregata Swimming. Poza licznymi praktycznymi poradami, osoby trudniące się pracą z dziećmi na basenie znajdą w nim kilkadziesiąt profesjonalnych ćwiczeń oswajania z wodą najmniejszych pływaków. Więcej informacji o książce i autorach można znaleźć TUTAJ.

„Wybór ćwiczeń w nauczaniu sportowych technik pływania” to z kolei doskonały podręcznik dla instruktorów pływania starszych dzieci, młodzieży i dorosłych. To obecnie jedna z nielicznych pozycji na rynku wydawniczym skierowana bezpośrednio do osób uczących pływać. W książce znajdziecie dziesiątki ćwiczeń stosowanych w nauczaniu i doskonaleniu podstawowych technik pływackich.

W naszej noworocznej promocji możesz zamówić pakiet obu książek w promocyjnej cenie 77 zł! Normalne ceny książek to 50 zł („Uczymy…”) i 45 zł („Wybór…”). Co więcej, nie płacisz kosztów przesyłki.

Książki w atrakcyjnym pakiecie zamówisz TUTAJ.