AKTUALNOŚCI

Zapisy na nowy semestr – basen Lechicka [GRAFIKI LATO 2024]

Oswajanie z wodą niemowląt oraz nauka pływania dzieci – zapisz się na zajęcia w nowym semestrze letnim w Hotelu Lechicka w Szkole Pływania Fregata Swimming!

Dlaczego warto zapisać dziecko na basen? Bo to prosta droga do jego zdrowego rozwoju. Ponad 20 lat doświadczenia największej szkoły pływania w Poznaniu to gwarancja profesjonalnego programu nauczania, opartego na wiedzy i doskonałym warsztacie.

Zaraz po feriach zimowych od 26 lutego 2024 r. rozpoczniemy letni semestr zajęć na basenie w Hotelu Lechicka w Poznaniu (ul. Lechicka 101).

Fregata Swimming to zajęcia z wykwalifikowanymi instruktorami, z możliwością wygodnego zgłaszania nieobecności i odrabiania zajęć, na basenach z ciepłą wodą.

Jak wybrać odpowiednie zajęcia dla dziecka lub siebie? Do wyboru masz:

  • zajęcia oswajania z wodą niemowląt – w grupach wiekowych od 3. miesiąca życia do 4 lat (gr. Ia). W zajęciach takich uczestniczy rodzic + dziecko.
  • zajęcia oswajania z wodą i nauki pływania dla dzieci początkujących w wieku 5-7 lat (w grupach Ib i Ic). W zajęciach uczestniczy samodzielnie dziecko.
  • zajęcia nauki pływania dla dzieci starszych, bardziej zaawansowanych (grupy od IIa do V) – nauka pływania czterema stylami pływackimi.

Basen w Hotelu Lechicka to dogodna lokalizacja dla osób mieszkających na licznych osiedlach na Piątkowie. Ten kameralny obiekt ma wodę o temp. ok. 31-32 C dzięki czemu nadaje się do zajęć oswajania z wodą niemowląt.

Sprawdź grafiki na semestr lato 2024
i zapisz się na zajęcia!