AKTUALNOŚCI

Zapisy na nowy semestr na basen Kromera – Wrocław [GRAFIKI]

Nowy semestr zajęć oswajania z wodą niemowląt i nauki pływania dzieci na basenie Kromera we Wrocławiu rozpocznie się 1 września 2020 r. Zapisz się już teraz!

Zajęcia na basenie Kromera prowadzimy w bezpieczny dla wszystkich sposób już od czerwca. Pandemia koronawirusa wymusza zachowanie stosownych środków bezpieczeństwa i procedur wymaganych przepisami, ale nie oznacza, że nie można uczyć dzieci pływać! Dzięki odpowiedzialnemu podejściu zarówno obsługi basenu jak i rodziców, regularnej dezynfekcji rąk i przedmiotów, czy zachowaniu dystansu podczas zajęć na basenie i w szatniach, możemy wszyscy cieszyć się bezpieczeństwem w wodzie.

Dlatego, jak zwykle we wrześniu rozpoczniemy na basenie Kromera nowy semestr zajęć oswajania z wodą dla niemowląt już od 3. miesiąca życia i małych dzieci do lat 4 (zajęcia rodzic + dziecko) a także nauki pływania dla dzieci starszych. Lekcje odbywają się przez 7 dni w tygodniu!

Ważne! Dopóki obowiązują obostrzenia, nie ma możliwości zgłaszania nieobecności ani odrabiania zajęć. Przepraszamy za te uciążliwości.

Sprawdź grafiki i zapisz się na zajęcia!