AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na zimowe obozy dla dzieci! [OFERTA]

Czarna Góra, Białka Tatrzańska, Poronin – to znakomite ośrodki narciarskie, w których w czasie ferii zimowych obozy organizuje nasz sprawdzony partner, firma Sobecki Travel. Polecamy!

W czasie ferii zimowych w okresie od 28.01.2023 do 11.02.2023 firma Sobecki Travel zorganizuje kilka obozów narciarskich w doskonałych lokalizacjach. Obozy dedykowane są zarówno dzieciom, które dopiero od „0” będą się uczyły jeździć na nartach lub snowboardzie, jak i tym, które już potrafią korzystać ze stoków.

Stronie Śląskie – Czarna Góra

Czarna Góra to nowoczesny, prężnie rozwijający się ośrodek narciarski położony w Sudetach Wschodnich w Masywie Śnieżnika, we wsi Sienna, gmina Stronie Śląskie. Ośrodek należy do ścisłej czołówki dużych ośrodków narciarskich w Polsce. W latach 2013 r. i 2014 r. zajmował II miejsce w rankingu portalu informacyjnego Onet.pl na najlepsze „duże” ośrodki narciarskie w Polsce.

Zimowy obóz dla dzieci w wieku 8-17 lat (z podziałem na grupy) obejmuje pobyt w pensjonacie Górski Poranek w pokojach 2-5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV. Organizator gwarantuje m.in. pełne wyżywienie, 6 dni jazdy na nartach z instruktorami i szereg towarzyszących aktywności.

Biały Dunajec – Białka Tatrzańska

Ośrodek położony jest w pięknej miejscowości Biały Dunajec u podnóża Tatr, niecałe 10 km od Zakopanego. Przepiękna panorama Tatr, cisza i górskie powietrze zapewniają bezstresowy i przyjemny wypoczynek przez cały rok.

Zimowy obóz dla dzieci w wieku 8-17 lat (z podziałem na grupy) obejmuje pobyt w pensjonacie Na Równi w pokojach 2-4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym oraz TV. Organizator gwarantuje m.in. pełne wyżywienie z domowymi potrawami, 6 dni jazdy na nartach na stokach w Białce Tatrzańskiej oraz Suche Ski w Jurgowie i szereg towarzyszących aktywności.

Obóz Poronin

Poronin to duża miejscowość podhalańska, rozłożona u stóp dwóch pasm górskich – Pogórza Gubałowskiego i Pogórza Gliczarowskiego, wzdłuż potoków Porońca i Zakopianki.

Zimowy obóz dla dzieci w wieku 8-17 lat (z podziałem na grupy) obejmuje pobyt w pensjonacie Austryjok, w zacisznym miejscu, z pięknym widokiem na tatrzańskie szczyty, w pokojach 2-5 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Organizator gwarantuje m.in. pełne wyżywienie z domowymi potrawami, 6 dni jazdy na nartach na stokach w Białce Tatrzańskiej oraz Suche Ski w Jurgowie i szereg towarzyszących aktywności.