AKTUALNOŚCI

Zostań instruktorem w Szkole Pływania Fregata Swimming!

Zapraszamy do współpracy instruktorów pływania! W Szkole Pływania Fregata Swimming oferujemy pracę na kilku basenach w Poznaniu.

Jesteśmy liderem na rynku nauki pływania w Wielkopolsce oraz jedną z największych szkół pływania w kraju. Stale się rozwijamy i zwiększamy liczbę zajęć, dlatego ciągle szukamy nowych osób, które lubią pracować z dziećmi w wodzie.

Jeżeli jesteś instruktorem lub trenerem pływania i szukasz pracy – dołącz do nas! Jeżeli nie masz jeszcze dużego doświadczenia, przeszkolimy cię i zaoferujemy pracę!

Szukamy osób, które chcą pracować jako instruktorzy nauki pływania dla dzieci, jak i instruktorzy pływania niemowląt. Oferujemy elastyczne godziny pracy i indywidualne stawki wynagrodzenia adekwatne do kwalifikacji.

Jeśli jesteś zainteresowana/y pracą w Szkole Pływania Fregata Swimming przyślij nam swoje CV na adres: info@fregata.com.pl. Skontaktujemy się z Tobą i ustalimy warunki i szczegóły współpracy (Fregata zastrzega sobie możliwość zaproszenia do rozmowy wybranych kandydatów).