AKTUALNOŚCI

Andrzejkowy aqua aerobik we Wrocławiu – gratisowe zajęcia!

nauka pływania dzieci wrocław

Jest taka wróżba, że jeśli w Andrzejkowy wieczór dobrze poćwiczy się w wodzie, to forma utrzyma się przez całą zimę. Sprawdźcie, czy podziała na naszych specjalnych zajęciach aqua aerobiku 30 listopada! Wstęp wolny.

Na basenie przy Al. Kromera (Hotel System) szykuje się wyjątkowy wieczór! Zapraszamy do udziału w andrzejkowych zajęciach aqua aerobiku. Będzie energetycznie, ale i trochę tajemniczo, bo w końcu taki wieczór zobowiązuje. Nie zabraknie wróżb, odpowiedniej scenografii, a przede wszystkim dobrej zabawy!

Na andrzejkowe zajęcia aqua aerobiku zapraszamy w czwartek 30 listopada o godz. 19.15 oraz 20.00.

Wstęp jest wolny, a zatem to znakomita okazja, żeby przekonać się jak można ćwiczyć w wodzie z Fregatą Swimming!

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl