AKTUALNOŚCI

Black Week, czyli czas na duuuuży rabat!

DO 27.11

Tylko  27.11 do 23:59 możecie zamówić jednorazowe wejście na dowolny typ zajęć na wybranym basenie w cenie 10 zł! To wyśmienita okazja, żeby sprawdzić dlaczego warto korzystać z naszych usług.

Jak przeceny, to przeceny na całego! Każdy, kto w Black Week, a więc okres wielkich wyprzedaży i rabatów, zamówi jednorazowe wejście na dowolny typ zajęć na naszym dowolnym basenie w Poznaniu (i Daszewicach), lub Wrocławiu, otrzyma specjalny kod rabatowy uprawniający do wejścia za 10 zł. Dotyczy to zarówno zajęć oswajania z wodą niemowląt, nauki pływania dzieci i dorosłych, jak i aqua aerobiku.

Uwaga! Jedna osoba może otrzymać tylko jeden kod! Z wejścia z rabatem można skorzystać tylko do końca roku. Fregata Swimming gwarantuje możliwość skorzystania z preferowanych zajęć tylko w ramach dostępności wolnych miejsc na tychże zajęciach.

    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl