AKTUALNOŚCI

Aqua gimnastyka – teraz z 50 proc. rabatem! [ZAPISY]

Zmagasz się ze schorzeniami układu kostno-stawowego, sercowo-naczyniowego, czy bólami mięśni? W każdym z tych przypadków pomocna okaże się aktywność w wodzie. Zapraszamy na nowy Basen Rataje na promocyjne zajęcia aqua gimnastyki!

Aqua gimnastyka to zajęcia na płytkim basenie, w trakcie, których wykorzystuje się różne formy prostych kroków i ćwiczeń ogólnorozwojowych o charakterze wzmacniającym, rozciągającym, uelastyczniającym oraz ćwiczeń oddechowych i terapeutycznych, ukierunkowanych na wzmocnienie i usprawnienie poszczególnych grup mięśniowych, poprawiających ruchomość w stawach.

Zajęcia prowadzone są przy udziale sprzętu wypornościowego i oporowego, przy akompaniamencie odpowiednio dobranej muzyki, która ma duże znaczenie terapeutyczne. Aktywność fizyczna stanowi tu doskonałe połączenie przyjemności z wszechstronnym usprawnieniem całego ciała.

Zajęcia aqua gimnastyki polecane są dla osób dojrzałych i starszych oraz osób po urazach aparatu ruchu i cierpiących na reumatyzm.

Promocja! Tylko teraz (od 14 października) zapisując się na zajęcia w czwartki do końca października ćwiczysz z nami za pół ceny! Promocja obejmuje 3 zajęcia (17,24 i 31 października), za które zapłacisz łącznie tylko 24 zł!

Zapisy poprzez poniższy formularz. Uwaga, liczba miejsc objętych promocją ograniczona!    Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
    Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

    Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl