AKTUALNOŚCI

Bezpłatne zajęcia dla niemowląt i małych dzieci w Termach Maltańskich! [ZAPISY]

Czy twój maluszek polubi basen? W czwartek 10 października nadarza się świetna okazja, aby to sprawdzić.  Zapraszamy na jednorazowe bezpłatne zajęcia dla dzieci w wieku 3-36 mies.

Próbne zajęcia w Termach Maltańskich będą nie tylko możliwością sprawdzenia jak Twoje dziecko reaguje na wodę i basen, ale również okazją zapoznania się z metodyką pracy naszych instruktorów i programem nauki pływania niemowląt w Szkole Pływania Fregata Swimming.

Na bezpłatne próbne zajęcia, w których bierze udział rodzic plus dziecko zapraszamy maluszki w wieku od 3 do 36 mies., które jeszcze nie uczestniczyły w zajęciach Szkoły Pływania Fregata Swimming. Termin zajęć to czwartek 10 października, godz. 12.30.

Aby zapisać się na bezpłatne zajęcia, wypełnij poniższy formularz.  Zaznacz jeśli chcesz otrzymać FAKTURĘ VAT
  Zgodnie z obowiązującymi prawem, w tym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE („RODO”), dobrowolnie wyrażam zgodę, na przetwarzanie przez administratora, tj. Fregata Swimming sp. z .o. o., z siedzibą w Poznaniu, ul. Termalna 1, 61-028 Poznań, nr KRS 0000499654 (dalej „Administrator”) moich danych osobowych podanych w formularzu, w celu realizacji umowy lub usługi, której formularz dotyczy. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwia zrealizowanie tego celu. Uprzejmie informujemy, że szczegółowe informacje o administrowaniu i przetwarzaniu Pani/ Pana danych osobowych znajdują się tutaj. prosimy o zapoznanie się z ich treścią . Znajdują się tam również pozostałe dane identyfikujące nas jako administratora danych oraz dane kontaktowe, jednak już teraz wskazujemy, że w przypadku jakichkolwiek próśb lub pytań dotyczących Pani/ Pana danych osobowych, jesteśmy dostępni pod adresem: bok@fregata.com.pl Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym: Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu.

  Podanie przez Panią/Pana danych osobowych i wyrażenie zgody na ich przetwarzanie przez Administratora w ww. celu jest dobrowolne, jednakże brak zgody uniemożliwi zrealizowanie tego celu, w szczególności uniemożliwi otrzymanie prze Panią/Pana informacji o rozpoczęciu zapisów na nowy cykl zajęć prowadzonych przez Administratora. Informujemy jednocześnie, że udzielone zgody mogą być wycofane w dowolnym czasie poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: bok@fregata.com.pl
  • One
  • Two
  • One
  • Two
  • One
  • Two
  • One
  • Two
  • One
  • Two