AKTUALNOŚCI

Aqua Mama, czyli w ciąży ćwiczymy z Fregatą!

hotel olimpia poznań

Ruszamy z projektem Aqua Mama! Pokażemy Wam dlaczego będąc w ciąży warto ćwiczyć w wodzie, a także wyjaśnimy jak ćwiczenia mogą pomóc przygotować się przyszłym mamom do porodu.

Projekt Aqua Mama składać się będzie z serii filmików, w których nasze ekspertki, czyli dr Anna Wieczorek oraz koordynatorka auqa fitnessu w Szkole Pływania Fregata Swimming Monika Domagała będą opowiadać o wpływie ćwiczeń w wodzie na przebieg ciąży. Wszystko o czym będziemy mówić ma oparcie w praktyce, bowiem Anna Wieczorek sama już wkrótce zostanie mamą.

Wszystkie panie, które chcą zostać Aqua Mamami zapraszamy na specjalne zajęcia dedykowane kobietom w ciąży. Dlaczego warto nam zaufać? Lepszy sen, lepsze krążenie i dopływ tlenu do maluszka, większa odporność organizmu i zwiększona pojemność płuc – to tylko wybrane efekty naszych zajęć, które potwierdzają uczestniczki naszych zajęć. No i zdecydowanie lepsza forma, kiedy przychodzi ten najważniejszy moment, czyli rozwiązania. Sprawdź sama, jak można przygotować się do tej chwili!

Zapraszamy w każdą środę do Term Maltańskich o godz. 18.45!