AKTUALNOŚCI

Półkolonie letnie 2017 – dziękujemy, że byliście z nami! [ZDJĘCIA]

To były fantastyczne półkolonie – od końca czerwca aż do 1 dnia września bawiliśmy się z Wami w Termach Maltańskich, poznając również okolice Malty. Szkoda, że lato się kończy… Ale za to wracamy do szkoły pływania!

połkolonie w miecie Poznań (3)

W sumie aż kilkaset dzieci w wieku od 6 do 12 lat uczestniczyło tego lata w półkoloniach z Fregatą Swimming w Termach Maltańskich. Uczestnicy półkolonii uczyli się pływać, bawili się do woli w aquaparku, a także korzystali w wielu atrakcji jakie im przygotowaliśmy, takich jak wycieczki w najciekawsze miejsca w okolicach Malty, spotkania z ciekawymi ludźmi, czy gry i zabawy zespołowe. Jedno jest pewne – na nudę nikt nie narzekał!

 

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z półkolonii!

Dziękujemy też wszystkim maluchom za udział, a ich rodzicom za zaufanie. Mamy nadzieję, że wrócicie do nas nie tylko w czasie zimowych ferii, ale i wcześniej – już od 11 września startuje bowiem nowy semestr nauki w naszej szkole pływania! Zapisy na jesienno-zimowy kurs są już od dawna w toku, więc jeśli nie chcecie przegapić miejsca w odpowiedniej grupie, do dzieła!

Zapisz się na zajęcia