AKTUALNOŚCI

Wakacje na basenie! Zajęcia dla niemowląt [ZAPISY-ZIELONA GÓRA]

Jak spędzić lato z niemowlakiem w Zielonej Górze, ale nad wodą? Oczywiście – na basenie! Zapraszamy na wakacyjne zajęcia oswajania z wodą niemowląt i małych dzieci w Pensjonacie Gregor!

Komfortowy i kameralny basen z krystalicznie czystą i ciepłą wodą to doskonałe miejsce na spędzanie latem czasu z małym dzieckiem. A wakacje to świetny moment, aby zacząć z wodną przygodę swojego dziecka w profesjonalnej szkole pływania!
W lipcu i sierpniu czeka na Was basen w Pensjonacie Gregor (ul. Chmielna 16A). To obiekt z wodą o podwyższonej temperaturze, specjalnie dla komfortu termicznego najmłodszych pływaków.

Nasze wakacyjne kursy, które organizujemy w lipcu i sierpniu skierowane są zarówno do nowych dzieci, które jeszcze z nami nie pływały jak i tych, które już posmakowały przygód na basenie.

Zapraszamy dzieci w wieku od 3 do 36 miesięcy. W czasie wakacji skupimy się na oswajaniu małego człowieka ze środowiskiem wodnym oraz zapoznaniu rodzica z podstawami związanymi z bezpieczeństwem, sposobem trzymania i pobudzania dziecka do pracy poprzez zabawę. Z kolei ze starszymi do elementów nauki i zadań, dołożymy trochę zabawy i relaksu.

Pamiętajcie, że zapisanie się na kurs nie oznacza, że przez cały okres jego trwania nie będziecie mogli opuścić miasta – w razie wyjazdu na wakacje, nieobecności można odrobić (warunkiem jest zgłoszenie nieobecności min. 24 h przed zajęciami)!

Sprawdź grafik naszych wakacyjnych zajęć na basenie Gregor!