AKTUALNOŚCI

Wakacje na basenie! Kursy dla niemowląt i małych dzieci [ZAPISY-POZNAŃ]

Basen to najlepsze miejsce do wypoczynku i relaksu w czasie wakacji w mieście! Dlatego latem zapraszamy na wakacyjne zajęcia oswajania z wodą niemowląt już od 3. miesiąca życia oraz nauki pływania dzieci w wieku przedszkolnym.

Z myślą o wszystkich małych pływakach, zarówno tych, którzy już chodzili na zajęcia w wodzie, jak i zupełnie początkujących, tradycyjnie w okresie wakacji organizujemy w Poznaniu i Daszewicach kursy wakacyjne. Przez dwa miesiące baseny będą do dyspozycji małych i nieco starszych pływaków!

Zajęcia wakacyjne prowadzone będą w grupach:

  • dla dzieci już od 3. miesiąca życia z podziałem na grupy wiekowe. Niemowlaki (gr. od 3 miesięcy do Ia) ćwiczą w wodzie oczywiście wraz z jednym rodzicem/opiekunem.
  • dla dzieci w wieku 5-7 lat (gr. Ib/Ic). Dzieci ćwiczą w wodzie w grupie bez rodziców.

Wakacyjne kursy odbywać się będą na basenach Lechicka w Poznaniu i na pływalni Fregata w Daszewicach. Ruszą już 1 lipca i potrwają do końca sierpnia (8-9 zajęć)! Planujecie wyjazd wakacyjny? Zajęcia na basenie Wam nie przepadnąw przypadku wcześniejszego zgłoszenia nieobecności, można je będzie odrabiać w czasie całych wakacji!

Aby zapisać się na wakacyjny kurs,
sprawdź grafiki i wybierz swoją grupę!

BASEN LECHICKA

BASEN DASZEWICE