AKTUALNOŚCI

Wakacje na basenie! Zajęcia dla niemowląt [ZAPISY-ZIELONA GÓRA]

Lato z niemowlakiem w Zielonej Górze i nad wodą? Zapraszamy na wakacyjne zajęcia oswajania z wodą niemowląt i małych dzieci na basenie w Pensjonacie Gregor!

To wyjątkowe miejsce na mapie Zielonej Góry. Komfortowy i kameralny basen z krystalicznie czystą i ciepłą wodą to doskonałe miejsce na spędzanie latem czasu z małym dzieckiem. To obiekt z wodą o podwyższonej temperaturze, specjalnie dla komfortu termicznego najmłodszych pływaków. A wakacje to świetny moment, aby zacząć z wodną przygodę swojego dziecka w profesjonalnej szkole pływania lub na kontynuację Waszej wodnej przygody.

Nasze wakacyjne kursy, które organizujemy w lipcu i sierpniu skierowane są zarówno do nowych dzieci, które jeszcze z nami nie pływały jak i tych, które już posmakowały przygód na basenie.

Zapraszamy dzieci w grupach wiekowych od 3 miesięcy do 36 oraz starsze – do 4 lat (gr. Ia). W czasie wakacji skupimy się na oswajaniu małego człowieka ze środowiskiem wodnym oraz zapoznaniu rodzica z podstawami związanymi z bezpieczeństwem, sposobem trzymania i pobudzania dziecka do pracy poprzez zabawę. Z kolei ze starszymi do elementów nauki i zadań, dołożymy trochę zabawy i relaksu.

Pamiętajcie, że zapisanie się na kurs nie oznacza, że przez cały okres jego trwania nie będziecie mogli opuścić miasta – w razie wyjazdu na wakacje, nieobecności można odrobić (warunkiem jest zgłoszenie nieobecności min. 24 h przed zajęciami)!

Sprawdź grafik naszych wakacyjnych zajęć na basenie Gregor!